350 TL Kasa Tavsiyesi

Sıkıntıdan kasıt nedir imzadaki sistemle kullanıyorum sıcaklıklar olması gerektiği gibi.
Geçenlerde işlemci ısınması ile ilgili bir konuda arkadaşımıza yardımcı oluyorduk. Bu kasanın hava sirkülasyon problemi yaşadığını belirten oldu. Bunun dışında kasa kapağını açınca 10 derecelik bir düşüş yaşadı.

Geçenlerde işlemci ısınması ile ilgili bir konuda arkadaşımıza yardımcı oluyorduk. Bu kasanın hava sirkülasyon problemi yaşadığını belirten oldu. Bunun dışında kasa kapağını açınca 10 derecelik bir düşüş yaşadı.
Ben kendim test ettim işlemci 1 2 derece ekran kartı 3 derece farketti.

MSI MAG VAMPIRIC 010M USB 3.0 RGB Led Fanlı Pencereli Mid Tower Gaming Kasa 10166855 | Trendyol.

Önü kapalı kasa alacaksan bunlar olabilir çok var böyle. Sharkoon da olur ama ben önü mesh ızgara olmayan kasaları tavsiye etmem. Bazıları yan kapaktan alıyor ön panelin kenarlarından alıyor ama içime sinmiyor açıkcası. Dark N10 Pro ve ya N10 advanced bakabilirsin. 450-500 olursa bütçe CM MB511 var Dark Guardian var.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı