3500 TL Monster vs MSI

sion5

Kilopat
Birkaç aydır araştırıyorum fakat hala tam kararımı veremedim. Ay sonu bu laptoplardan bir tanesi elimde olacak fakat hangisi ve hangi modelini önerirsiniz bilmiyorum. Maximum 3.500'e kadar çıkabilirim.. Şimdiden teşekkürler :))

Öncelikle, iyi günler.
Oyun bilgisayarı almak istiyorsanız MSİ yerine MONSTER'ı tercih etmenizi öneririm.
MONSTER - ABRA A5 - V5.3 : Abra A5 V6.1.2 15.6" Oyun Bilgisayarı
Gayet güçlü bir seçim olabilir..

AYRICA BU LAPTOP MODELİNİ SADECE OYUNLARDA DEĞİL DİĞER GÜNLÜK İŞLEMLERİNİZDE TAKILMADAN KULLANABİLİRSİNİZ.:)

Hem oyun hem de günlük kullanımlarda sorun çıkartmasını istemiyorum evet. Fakat marka takıntım da yok MSİ'nin adı yahut ejderhası güzel görünüyor diye almam :) Ama tasarım olarak Monster'den üstünmüş gibi...

Son düzenleme:
Haklısınız.
Tabii MSİ'de güzel laptop, gerek görsellik gerek işlev açısından.Ama benim size MSİ üstüne MONSTER önermemin sebebi, MONSTER'da masaüstü bileşenleri kullanılıyor.Haliyle daha güçlü bir laptop anlamına geliyor bu.Herşey sizin kararınıza kalmış, ister MSİ ister MONSTER..

KOLAY GELSİN. :)

Alakanız için teşekkür ederim. 10 gün sonra bu konuyu hortlatıp fotoğrafları bizzat paylaşacağım,selametle.

Tekrardan selam. Salı günü bu laptoplardan bir tanesi elimde olacak. Ayrıca MSİ'nin birebir mağazsına gidip oradan bakıp almak istiyorum.
Sanırım sonraki seçeneğim Monster

Dpatum Monster alma derim kesinlikle tavsiye etmem. Msı monstera göre 5 adım önde. Ama msı da alma derim sebebi şu fan. Fan sesi
İnanılmaz dayanılmaz şekılde fazla ses çıkarıyor oyunda. Kulaklıkla hallederim bu olayı dersen amenna. Asus x550vx xx146t veya lenovo i 700 Teknosa önerrim indirimi bekle

Monster Abra A7 v.3.3 aldım. Maalesef çok geç geri dönüşler oldu :)) O yüzden Monsteri aldım.

Monster Abra A7 v.3.3 aldım. Maalesef çok geç geri dönüşler oldu :)) O yüzden Monsteri aldım.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı