350Z vs 370Z vs 400Z

350Z'yi çekiyorsun altına spin ata ata gidiyorsun.

Hocam bizlere aşılanan algının aksine 350z oldukça güzel yola yapışan bir cruise arabasıdır.

Kolay kolay arkasının gelmediği söyleniyor virajlarda... Sürüp deneme şansım olmadı tabii ki lakin s2000 için de algı böyle verildi. s2000 esasında tur dönmek için üretilen midship çok dengeli bir araçtır. :)

350z için de öyle diyorlar. Aklıma gelmişken söylemek istedim. 👀
Saygılarımla.🌹

Hocam bizlere aşılanan algının aksine 350Z oldukça güzel yola yapışan bir cruise arabasıdır.

Kolay kolay arkasının gelmediği söyleniyor virajlarda... Sürüp deneme şansım olmadı tabii ki lakin S2000 için de algı böyle verildi. S2000 esasında tur dönmek için üretilen midship çok dengeli bir araçtır. :)

350Z için de öyle diyorlar. Aklıma gelmişken söylemek istedim. 👀
Saygılarımla.

Hocam bizlere aşılanan algının aksine 350Z oldukça güzel yola yapışan bir cruise arabasıdır.

Kolay kolay arkasının gelmediği söyleniyor virajlarda... Sürüp deneme şansım olmadı tabii ki lakin S2000 için de algı böyle verildi. S2000 esasında tur dönmek için üretilen midship çok dengeli bir araçtır. :)

350Z için de öyle diyorlar. Aklıma gelmişken söylemek istedim. 👀
Saygılarımla.🌹

Hayda üzdü bu.

tk.jpg

tk2.jpg

Hızlı öfkeli Tokyo'da Dk'nın arabası 350Z tek geçerim.

Aklıma şu takıldı, 350Z RWD bir araba değil midir? Çok iyi drift atar bildiğim kadarıyla.

Drift esasında hız kesmeden viraj almayı temel alır hocam.

Bilindiği gibi drifti bulanlar dağ yollarında süre bazlı en iyi sürüşü elde etmek için denemeler yaparken, hissederek bulmuşlardır. 🙂

Evet, birden fazla güç aktarıldığı zaman bir takım elektronik sistemler de kapalıysa rahat arkası gelecektir. Ben size izlediğim bir videoyu atmak istiyorum. 👀

Tavsiyem baştan sona izlemeniz ancak size ben yine de kesit vereceğim. 21:50

Edit: Şu videoyu izlerken hep güzüm gülüyor. 🎭

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı