3900 TL Oyun için Dizüstü Önerisi

Arkadaşlar güzel öneri yapmış bence şimdi laptop almayıp Gtx970m barındıran bir laptop almalısınız.
MONSTER® TULPAR T5 V4.2 15.6" 4.400tl onun haricinde arkadaşların önerisi gayet iyi alabilirsiniz ama önerdiğim laptop sizi baya götürür.

Arkadaşlar güzel öneri yapmış bence şimdi laptop almayıp Gtx970m barındıran bir laptop almalısınız.
MONSTER® TULPAR T5 V4.2 15.6" 4.400tl onun haricinde arkadaşların önerisi gayet iyi alabilirsiniz ama önerdiğim laptop sizi baya götürür.
Broadwell yerine skylake ddr4 bir laptop daha uzun ömürlü olur, böyle bir tulpar varsa alınabilir.

render derken youtube kanalımdaki videolar diyorum babam grafikler ve dükkanı var orda görüyorum ki bana da oradaki Apple Mac lerce render falan öğretmiştir haftada 5 kez render yapacağım unun için diyorum ve ayrıca oyun için

render derken youtube kanalımdaki videolar diyorum babam grafikler ve dükkanı var orda görüyorum ki bana da oradaki Apple Mac lerce render falan öğretmiştir haftada 5 kez render yapacağım unun için diyorum ve ayrıca oyun için
Hmm, afedersin. O zaman yüksek frekans iş görür tabi. 1866mhz al ama o zaman biostan xmp yi açman lazım. Bu ayarı açmazsan yine 1600mhz çalışacaklar.

bios işi kolay adana da Apple pupa bilişim de babamın arkadaşı var orda Windows bölümünde her şeyi yapan profesyonel bi adam var o yapabilir eğer o yapamazsa işi ben yapabilirim bios den ama xmp yı açtığım zaman herhangi bir sorun yaşanacakmıdır bilgisayarda ve oyun oynayacağım için 1 tb hdd 120 gb ssd olarak seçtim

bios işi kolay adana da Apple pupa bilişim de babamın arkadaşı var orda Windows bölümünde her şeyi yapan profesyonel bi adam var o yapabilir eğer o yapamazsa işi ben yapabilirim bios den ama xmp yı açtığım zaman herhangi bir sorun yaşanacakmıdır bilgisayarda
Xmp niye sorun yapsın xmp ramleri en son frekansta kullanmanı sağlar.

gercekeen baktım kargo ya getirseler getirseler en az 24.05.2016 benim daha çabuk ihtiyacım var hem babamın kargo ile arası pek yok anladınız :)

gercekeen baktım kargo ya getirseler getirseler en az 24.05.2016 benim daha çabuk ihtiyacım var hem babamın kargo ile arası pek yok anladınız :)
Hmm, benimki de aynı ne yalan söyleyeyim . Olsun abi ikna et illaki anlar. İnternetten lendine özel hazırlatıp alıyosun mecbur internetten satıyolar falan de. Ben böyle yapıyorum.

Geri
Yukarı