3D yazıcıdan basıaln figürü boyamak için fırça önerisi

ardas1

Hectopat
Merhaba boyamak için fırça boya önerisi ve nasıl boyayabileceğim hakkında güzel bir öneri yapabilecek var mı? Maskeleme bandı da aldım.

Merhaba boyamak için fırça boya önerisi ve nasıl boyayabileceğim hakkında güzel bir öneri yapabilecek var mı? Maskeleme bandı da aldım.

Firca olarak set halinda ince ve normal uclardaki fircalari tercih etmesilisin. Boya olarak ben rich aldim ucuz diye ama kapaticiligi cok kotu o yuzden o markayi almamilisin. Artdeco ve Polisani tercih etmen iyi olacaktir. Neptune 4 Deneyimim bu blogda boyama icin aldigim bazi urunleri attim isterseniz bir goz gezdirebilirsiniz.
Kalitesinden supheliyim ama ince detaylar icin almayi dusunuyorum sizde bir bakabilirsiniz. Amazon.com.tr

Firca olarak set halinda ince ve normal uclardaki fircalari tercih etmesilisin. Boya olarak ben rich aldim ucuz diye ama kapaticiligi cok kotu o yuzden o markayi almamilisin. Artdeco ve polisani tercih etmen iyi olacaktir. Neptune 4 Deneyimim bu blogda boyama icin aldigim bazi urunleri attim isterseniz bir goz gezdirebilirsiniz.
Kalitesinden supheliyim ama ince detaylar icin almayi dusunuyorum sizde bir bakabilirsiniz. Amazon.com.tr

Onerılerınız ıcın teşekkür edıyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı