3D3 teknoloji güvenilir mi?

Creality K1 modeli sizce nasıl? Hızlı bir cihaz diyorlar.

20 bin TL civarlarında sizce fiyatına değer mi?

Size bağlı tamamen. Bizim önerdiklerimiz açık kasa yazıcı K1 kapalı kasa. Abs gibi filamentleri basarken K1 de daha rahat edersin ama abs ya da o tarz şeyler basacağını sanmıyorum. Buna ek olarak açık kasa yazıcılar çok sesli çalışıyor özellikle fan sesi olarak çekilmez bir seviyede.

Size bağlı tamamen. Bizim önerdiklerimiz açık kasa yazıcı K1 kapalı kasa. Abs gibi filamentleri basarken K1 de daha rahat edersin ama abs ya da o tarz şeyler basacağını sanmıyorum. Buna ek olarak açık kasa yazıcılar çok sesli çalışıyor özellikle fan sesi olarak çekilmez bir seviyede.

YouTube'da yazıcıyı inceleyen biri pla gibi baskılar için yazıcının üst kapağını açın diyordu kapalı kasanın pla gibi baskılara yan etkisi yar mı?

YouTube'da yazıcıyı inceleyen biri pla gibi baskılar için yazıcının üst kapağını açın diyordu kapalı kasanın pla gibi baskılara yan etkisi yar mı?

Merhaba geç dönüyorum kusura bakma. Evet var, pla 50 60 derecede yumuşuyor eğer ki kapalı kasa yazıcıda pla basmaya çalışırsan hem baskı kalitesi kötü olur hem de hotendin sürekli tıkanır. Pla basmak istiyorsan kapalı kasa yazıcıda ya camları açacaksın ya da hava sirkülasyon sistemi yapacaksın.

Yeni konular

Geri
Yukarı