4 Ms ile 1 Ms arasında fark var mı?

Fark yok. 144 HZ 1MS olan monitörlerin çoğunluğu 1 MS modunda ghosting yüzünden kötü bir görüntü oluyor. Kendi monitörümde 1 MS modunda oyunlarda ghosting fazla olduğundan daha az ayarlarda oynuyorum. Onlar da ortalama 3-4 MS gibi değerlere denk geliyor.

1366X768 bilmem kaç ms monitörümle de aynı hissi alıyordum, 1 ms 75 HZ 1920X1080 monitörümde de aynı hissi alıyorum, takıntı yapsan bile fark edilecek bir şey değil bence. Ama HZ çok fark ettiriyor.

1366X768 bilmem kaç MS monitörümle de aynı hissi alıyordum, 1 ms 75 HZ 1920X1080 monitörümde de aynı hissi alıyorum, takıntı yapsan bile fark edilecek bir şey değil bence. Ama HZ çok fark ettiriyor.

Linkini koymuş olduğum monitör 144 Hz zaten gayet iyi bende 1366X768 60 Hz'den geçeceğim.

Ağır şekilde Rainbow Six Siege oynuyorum, monitörüm 4ms GtG, yine de fark edilmiyor gecikme. Demem o ki FPS oyun oynasan da, oynamasan da fark edilmiyor pek. Ben fark etmiyorum en azından.

Ağır şekilde Rainbow Six Siege oynuyorum, monitörüm 4ms GtG, yine de fark edilmiyor gecikme. Demem o ki FPS oyun oynasan da, oynamasan da fark edilmiyor pek. Ben fark etmiyorum en azından.
Hocam monitörünüz ile ilgili birkaç şey sormak istiyorum. Öncelikle monitörden memnun musunuz? İlk monitörünüz mü ve IPS panel olması renkleri gerçekten güzel gösteriyor mu? Herhangi bir ghosting, ölü piksel ya da herhangi bir problem yaşadınız mı? Önerir misiniz? Soruları yanıtlarsanız çok sevinirim :) @Aytuğ

Geri
Yukarı