4 yıldır video düzenleme işlerinde uğraşayan kişi nerede iş bulabilir?

_keylan_

Hectopat
Merhaba, yaşım 17 kısa süreliğine iş arıyorum. 4 yıldır kendimce video düzenliyorum ve kendimi geliştiriyorum. Adobe Premier kullanıyorum ileride After Effects ve diğer programları da öğrenmek için para biriktirmem lazım çünkü sistemim şu an da yeterli değil.

Benim sadece sormak istediğim nereden ve nasıl iş bulabilirim. Bazı freelance sitelere baktım isim ver miyim ama vergi konusu kafama takıldığı için bulaşmak istemedim.

Eğer YouTube kanalı için video editörü arayan varsa ben yapabilirim. Örnek videolarım da var.

Hocam, bionluk sitesine bakabilirsiniz. Ayrıntılarını fazla bilmiyorum ama kullanışlı gibi. O tarz sitelerde vergi konusunda sıkıntı çıkmaz muhtemelen.

Hocam, bionluk sitesine bakabilirsiniz? Ayrıntılarını fazla bilmiyorum ama kullanışlı gibi. O tarz sitelerde vergi konusunda sıkıntı çıkmaz muhtemelen.

Bir onluk hesap açmak için ücret gerekiyor diye biliyorum ama ben de emin değilim. Yine de teşekkürler.
Sadeceon gibi platformlardan freelancer olarak çalışabilirsiniz.
Örneğin, "20 TL'ye kısa videonuzu editleyebilirim.".

Vergi sıkıntısı var onu ne yapacaz yoksa kaçışı yok mu?

Merhaba, yaşım 17 kısa süreliğine iş arıyorum. 4 yıldır kendimce video düzenliyorum ve kendimi geliştiriyorum. Adobe Premier kullanıyorum ileride After Effects ve diğer programları da öğrenmek için para biriktirmem lazım çünkü sistemim şu an da yeterli değil.

Benim sadece sormak istediğim nereden ve nasıl iş bulabilirim. Bazı freelance sitelere baktım isim ver miyim ama vergi konusu kafama takıldığı için bulaşmak istemedim.

Eğer YouTube kanalı için video editörü arayan varsa ben yapabilirim. Örnek videolarım da var.

Geri
Yukarı