4 yıllık ilişkim bitti

IBarış

Megapat
Makaleler
17
Yer
İzmir, Türkiye
Daha fazla  
Kimisi bize ne kardeş diyecektir ancak hiç tanımadığım insanları bile burada dostum olarak gördüm ve sizinle paylaşmak istedim. Acısıyla tatlısıyla geçirdiğim dört yıllık ilişkim bu akşam itibari ile bitti. Her ne kadar gece doğum günümü kutlayıp aynı günün akşamında da böyle bir şey yapmasına anlam veremesem de yapacak bir şeyim yok. Sanırım ilk birkaç hafta hiçbir şeynde zevk alamaz hayattan soğumuş gibi olacağım. İçen varsa bu gece de benim için yaksın bir tane.

Son düzenleyen: Moderatör:
Geçmiş olsun. Üzme kendini fazla dağıtma. Emin ol şu an söylediğim boş geliyor ama sağlığın ve boş vaktin kadar değerli bir şey yok. Kimsenin onları doğrudan veya dolaylı olarak almasına izin verme. Başlarda zor olur illa ki ama zamanla insan alışıyor her şeye. Kafa dağıtacak, kendini zorlayacak bir şey bulman faydalı olur.

Geçmiş olsun. Üzme kendini fazla dağıtma. Emin ol şu an söylediğim boş geliyor ama sağlığın ve boş vaktin kadar değerli bir şey yok. Kimsenin onları doğrudan veya dolaylı olarak almasına izin verme. Başlarda zor olur illa ki ama zamanla insan alışıyor her şeye. Kafa dağıtacak, kendini zorlayacak bir şey bulman faydalı olur.
Hocam tek yaptığım şey Bannerlord ve Cities Skylines oynamak oluyor artık. Kafam dağılsın da başka bir şey düşünmeyeyim diye uğraşıyorum dediğiniz gibi. Zaten öyle saçma sapan triplere girecek bir insan değilim ancak zor geliyor insana. Alıştığın bir şey var ve artık yok, boşluğa düşüyor insan.

Hocam tek yaptığım şey Bannerlord ve Cities Skylines oynamak oluyor artık. Kafam dağılsın da başka bir şey düşünmeyeyim diye uğraşıyorum dediğiniz gibi. Zaten öyle saçma sapan triplere girecek bir insan değilim ancak zor geliyor insana. Alıştığın bir şey var ve artık yok, boşluğa düşüyor insan.
Zaman düzeltir her şeyi yüklenme kendine fazla hocam. Akışına bırak, iyi olacak.

Geri
Yukarı