5 yıllık ilişkim bitti

Executorr

Hectopat
Öncelikle herkese selamlar. Üşenmeden okursanız sevinirim.
Yaşımız 22-21.ilişkimiz ocak ayında çok iyiydi fakat kız arkadaşımın bu aralar en yakın arkadaşlarımdan biriyle fazla yakın olduğunu fark edip uyardım. O da güzellikle dikkat edeceğini söyledi ve konu kapandı. Şubat ayında ameliyat oldu ve sürekli yanında oldum. Şubat ayının ilk haftası geçtikten sonra bu benimle ilgilenmemeye ameliyat oldum seninle mi uğraşacağım demeye, beni umursamamaya, benim üzüldüğümü bile fark etmemeye, hani ne istiyorsan söyle bana ben yapayım dediğimde sen şunu yapıyorsun çok sıkıcı falan demeye, sürekli benim yakın arkadaşımla daha çok vakit geçirmeye başladı. Ben de bunu 2.kez uyarıyla dile getirdim ve beni bu ortama sen soktun güvenmiyorsan sokmasaydın diye bir yanıt aldım. Ben bu aralar hani benim yanımda rahat hissetmiyordur belki arkadaş oldukları için onun yanında daha rahattır diye düşünüyorum. Sonrasında ameliyatlı diye ben sabırla bekledim bakalım ne olacak diye ama onu da yalnız bırakmadım çoğunlukla kendi başıma takıldım. Sonrasında üçümüz sesteyken ben 2 dakika bir yere gidip geldiğimde bana haber vermeden oyuna falan girdiklerini gördüm ve sesten de konuşmuyorlardı. Beklediğimde hala beni davet etmediler ve ben de sesten çıktım. Bunun üzerine neden böyle yaptığını sorduğumda ben sordum o da gelirim dedi sen yoktun falan dedi 2 dakika olmadığım halde. O ara Discord'daydık ve Discord'dan değil de oyun içinden konuştuğunu bana söylemişti sanki benden rahatsız oluyorlarmış gibi. Ben de bunun üstüne ayrılmak istediğimi ve daha fazla sabredemeyeceğimi söyledim. İlişkimiz uzak ilişkisiydi bu arada. Sonrasında dedim tamam iyi düşünmeliyim ben yanlış düşünüyor olabilirim hata bende olabilir dedim. Bundan sonra bir barışma süreci oldu o süreçte birbirlerine telefon numaralarını verdiklerini ve gizli gizli konuştuklarını gördüm ama bana bunu söylemediler. İkisi aynı anda beni bütün platformlardan arkadaşlıktan çıkarıyor, kız arkadaşım aynı yaptığımız nickini falan değiştiriyordu. Sonrasında sen bana ilk senemizde şunu yapmıştın,3.yılımızda şunu yapmıştın ben artık dayanamıyorum kendi hayatımı yaşamak istiyorum mutlu olmaya hakkım var sana kimse dayanamaz vs. diyerek ilişkiyi tamamen bitirdi. Tamamen bahane olarak söylediği şeylerdi büyük şeyler değildi. Biz barışma sürecindeyken bana ders çalışıyorum, annem ameliyatlı yerimden dolayı bilgisayara oturmama izin vermiyor, dizi izliyorum gibi şeyler söylüyordu ama ayrıldığımızın ertesi günü ve sonrası bütün gününü o en yakın arkadaşımla vakit geçirdiğini gördüm. Onunla da aram bozulmuştu zaten. O da bana güvenmiyorsun diyerek köşeye çekildi. Kız arkadaşımın telefonunun kamerası son 2 sene falan bozulmuştu bulanık çekiyordu ve yaptırması için bütün yardımları veya seçenekleri sunmuştum yaptırmamıştı. Gördüm ki telefonunu yaptırmış ve o en yakın arkadaşlarımdan biri dediğim çocukla görüntülü konuşmuşlar. Ayrılmamızın üstünden 1 ay geçti ve hala beraber vakit geçiriyorlar. Çevremdeki diğer arkadaşlarım aralarında bir şey olmadığını söylüyor ve sanki normal ayrılmışız gibi davranıyor. Aralarında bir şey olmasa bile gösterilen muamele ne kadar doğru? 25 Şubat tarihinde kavga edip 11 Mart tarihinde tamamen ayrıldık ve ben hala onu aşamadım. Bu süreden beri boşlukta ve çok yalnız hissediyorum. 5 yıl boyunca neredeyse bütün günümüzü beraber geçirdik. Bana karşı 2 büyük hatası oldu fakat bunları affettim 5 yıl içerisinde. Hala onu, onları takip ediyorum ama onun umurunda bile değilim. Birisi 5 senelik sevgilim diğeri ise 5-6 senelik yakın arkadaşımdı. Okuyanlara teşekkür ediyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hayır görüşmedim.Her kalkıp gidiceğimde bir sorun çıktı veya pandemidir ameliyattır başka sorunlar çıktı.Kızın babası bunları terketmişti ve sorunlar çıkartıyordu.Kızı takip edip tehdit falan ediyordu bir aralar.
Nasıl yani hiç yüz yüze konuşmadan mı ilişki yaşadınız?

Öncelikle herkese selamlar. Üşenmeden okursanız sevinirim.
Yaşımız 22-21.ilişkimiz ocak ayında çok iyiydi fakat kız arkadaşımın bu aralar en yakın arkadaşlarımdan biriyle fazla yakın olduğunu fark edip uyardım. O da güzellikle dikkat edeceğini söyledi ve konu kapandı. Şubat ayında ameliyat oldu ve sürekli yanında oldum. Şubat ayının ilk haftası geçtikten sonra bu benimle ilgilenmemeye ameliyat oldum seninle mi uğraşacağım demeye, beni umursamamaya, benim üzüldüğümü bile fark etmemeye, hani ne istiyorsan söyle bana ben yapayım dediğimde sen şunu yapıyorsun çok sıkıcı falan demeye, sürekli benim yakın arkadaşımla daha çok vakit geçirmeye başladı. Ben de bunu 2.kez uyarıyla dile getirdim ve beni bu ortama sen soktun güvenmiyorsan sokmasaydın diye bir yanıt aldım. Ben bu aralar hani benim yanımda rahat hissetmiyordur belki arkadaş oldukları için onun yanında daha rahattır diye düşünüyorum. Sonrasında ameliyatlı diye ben sabırla bekledim bakalım ne olacak diye ama onu da yalnız bırakmadım çoğunlukla kendi başıma takıldım. Sonrasında üçümüz sesteyken ben 2 dakika bir yere gidip geldiğimde bana haber vermeden oyuna falan girdiklerini gördüm ve sesten de konuşmuyorlardı. Beklediğimde hala beni davet etmediler ve ben de sesten çıktım. Bunun üzerine neden böyle yaptığını sorduğumda ben sordum o da gelirim dedi sen yoktun falan dedi 2 dakika olmadığım halde. O ara Discord'daydık ve Discord'dan değil de oyun içinden konuştuğunu bana söylemişti sanki benden rahatsız oluyorlarmış gibi. Ben de bunun üstüne ayrılmak istediğimi ve daha fazla sabredemeyeceğimi söyledim. İlişkimiz uzak ilişkisiydi bu arada. Sonrasında dedim tamam iyi düşünmeliyim ben yanlış düşünüyor olabilirim hata bende olabilir dedim. Bundan sonra bir barışma süreci oldu o süreçte birbirlerine telefon numaralarını verdiklerini ve gizli gizli konuştuklarını gördüm ama bana bunu söylemediler. İkisi aynı anda beni bütün platformlardan arkadaşlıktan çıkarıyor, kız arkadaşım aynı yaptığımız nickini falan değiştiriyordu. Sonrasında sen bana ilk senemizde şunu yapmıştın,3.yılımızda şunu yapmıştın ben artık dayanamıyorum kendi hayatımı yaşamak istiyorum mutlu olmaya hakkım var sana kimse dayanamaz vs. diyerek ilişkiyi tamamen bitirdi. Tamamen bahane olarak söylediği şeylerdi büyük şeyler değildi. Biz barışma sürecindeyken bana ders çalışıyorum, annem ameliyatlı yerimden dolayı bilgisayara oturmama izin vermiyor, dizi izliyorum gibi şeyler söylüyordu ama ayrıldığımızın ertesi günü ve sonrası bütün gününü o en yakın arkadaşımla vakit geçirdiğini gördüm. Onunla da aram bozulmuştu zaten. O da bana güvenmiyorsun diyerek köşeye çekildi. Kız arkadaşımın telefonunun kamerası son 2 sene falan bozulmuştu bulanık çekiyordu ve yaptırması için bütün yardımları veya seçenekleri sunmuştum yaptırmamıştı. Gördüm ki telefonunu yaptırmış ve o en yakın arkadaşlarımdan biri dediğim çocukla görüntülü konuşmuşlar. Ayrılmamızın üstünden 1 ay geçti ve hala beraber vakit geçiriyorlar. Çevremdeki diğer arkadaşlarım aralarında bir şey olmadığını söylüyor ve sanki normal ayrılmışız gibi davranıyor. Aralarında bir şey olmasa bile gösterilen muamele ne kadar doğru? 25 şubat tarihinde kavga edip 11 Mart tarihinde tamamen ayrıldık ve ben hala onu aşamadım. Bu süreden beri boşlukta ve çok yalnız hissediyorum. 5 yıl boyunca neredeyse bütün günümüzü beraber geçirdik. Bana karşı 2 büyük hatası oldu fakat bunları affettim 5 yıl içerisinde. Hala onu, onları takip ediyorum ama onun umurunda bile değilim. Birisi 5 senelik sevgilim diğeri ise 5-6 senelik yakın arkadaşımdı. Okuyanlara teşekkür ediyorum.

Benim şahsi olarak en başta uzak ilişkiyi saçma bulurum ama bu yaşananları yüzyüzeymiş gibi düşünürsem şahsen en iyisi olmuş diyebilirim senin açından bence çok üzülmeye gerek yok dostum hayat devam ediyor herkes gelip geçer.

Yeni konular

Geri
Yukarı