400 TL'ye işlemci tavsiyesi

Oguz_ss

Hectopat
Daha fazla  
Beyler 400 TL.
  • İşlemci: G3258
Sizce i3 4160 mı alıyım ?
Yoksa mekanik klavye mi alıyım ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Mevcut sisteminizi belirtin. Ona göre öneride bulunalım.

Bir klavye ve bir işlemci çok alakasız iki düzenek. :) Fakat;

G3258'i yükeltmeyi planlıyorsanız, Direkt İ5 seviyesine çıkmalısınız. İ3 almak mantıksız olacaktır. Bunun için biraz da bütçeyi arttırıp, güzel bir İ5 alabilirsiniz.

Bu kadar parayı klavyeye vermenin mantıksız olacağını düşünüyorum. En fazla 100 Tl güzel bir klavye için ideal...

Şimdi ben G3258 750 Ti 1440.900 monitörde günümüz oyunlarını oynayabilir miyim ? Sıkıntı çıkarmazsa incelemesi yapılan klavyeden almayı planlıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
G3258 yetersiz kalmaya başlayan çöp bir işlemci .I3 4160 alın. Yada FX 8300. Gerçekten yüksek seviyelerde Overclock oluyor ve harika performans veriyor.

O çöp dediğin işlemci overclock ile i5 4690k ile yarışıyor ;)

Tozunu yutuyor i5 4490K'nın desene şuna. FC4'ü i5 4690K'ya sahip biri indirip, kuruyor ve oynuyor sorunsuz. Fakat bizim "Çöp" G3258'imiz Orijinal oyuna Crack yaptırtmak zorunda bırakıyor.

Crack ne alaka ? Yama olmasın o ? Ayrıca bildiğim kadarıyla korsan kullananlar yama yapmak için crack kullanıyor. Korsan kullanmassanız daha iyi olacaktır.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı