400 TL'ye PSU önerisi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Senin 300 liran olduğu konusunda şühpelerim var zaten bilgisayarın da yoktur gibime geliyor. Telefondan bağlanıyorsundur muhtemelen. Allah daha çok versin.
Görüşürüz dedim, gider misiniz artık?

1617707074033.png

Dosya Ekleri

• 1617707059764.png
    1617707059764.png
    426,1 KB · Görüntüleme: 23
Sen nasıl kullanıcı yorumlarını hiçe sayabilirsin?

Siz nasıl iç yapı, teknik özellikleri ve diğer etkenleri hiç sayabilirsiniz?

Ürün kötü, kanıtları da var.

VS2012 ile aynı iç yapıya sahip, VS2012 ünlü bombadır bu arada.

PWR_OK sinyali yanlış, her elektrik kesintisinde sisteme yanlış voltaj gidiyor, bileşenlere zarar verebilir.

Bu 2 etken bile alınmaması için yeterli.

Ben de sana şöyle bir şey söyleyeyim kedi uzanamadığı ciğere murdar dermiş.
Sana en kolayından, en anlayacağın şekilde neden alınmaz göstereyim.

Sisteminde kullanan birinin incelemesi.

Ve sonuç kısmı.

bandicam 2021-04-06 14-03-10-275.jpg

Bu zamanlarda bu PSU 300-350 TL arasıydı. Ona rağmen indirimde alınır diyor. 250-300 lira olursa düşünülebilir diyor.

• Beğen
İfadeler: RPM
Sen nasıl kullanıcı yorumlarını hiçe sayabilirsin. Her bu PSU'yu alan kişi denk gelip bir şeyi bilmediği için mi bu ürünü aldığını zannediyorsun? Şimdi bana birisi PSU'ndan memnun musun dediklerinde benim de memnunum dememin neresi garip? Senin bu benim ve 500 kişi üzerinde gerçekleşmeyen bilgilerini mi paylaşayım yoksa deneyimimi mi?
Kanıt olarak gösterdiğin kullanıcı yorumdaki insanlar PSU üstadı olduğu için zaten savunuyorsun değil mi? Benim bizzat PSU'm patladı kalitesiz almıştım cezasını da çektim al sana deneyimlemiş insan.

Kendi bilgisayarımda bunu kullanıyorum memnunum. Yeni toplayacağım sistemim için de bir tane daha sipariş ettim.
Yazık etmişsin parana güncel şartlarda iyi bir PSU değil.

Siz nasıl iç yapı, teknik özellikleri ve diğer etkenleri hiç sayabilirsiniz?

Ürün kötü, kanıtları da var.

VS2012 ile aynı iç yapıya sahip, VS2012 ünlü bombadır bu arada.

PWR_OK sinyali yanlış, her elektrik kesintisinde sisteme yanlış voltaj gidiyor, bileşenlere zarar verebilir.

Bu 2 etken bile alınmaması için yeterli.
En güvendiğiniz markalarında garantisi yok. Burada bununla ilgili daha çok yorum var tekrara düşüyorsun. Beni de tekrara düşürtüyorsun. Aynı şeyleri yazıp durmana gerek yok senin yorumunla 500 kişinin yorumu arasında bir fark yok hatta senin ki daha güvenilmez (-ebilir, -abilir şeklinde ihtimallerle konuşuyorsun) diğer tarafta ürünü alıp gereçkten herhangi bir zararı olmadığını belirten insan var. Tercihi en başta da dediğim gibi ikincisi yönünde kullanırım. Sen bu foruma bahsettiğin bilgileri veren kişi değilsin. Sırf bu platformda uzun zaman geçiriyorsun diye başkalarının yazdığını adeta bir kanunmuş gibi aktarmana gerek yok. Zaten aktarmaktan öteye geçemiyorsun.
O ciğere uzanacağıma kafama sıkarım daha iyi.
Sen de 15.6 inç'lik monitörünle yazıları falan büyült okunmuyordur o küçüklükte. Ayrıca kafana sıkman pek bir şeyi ifade etmez. Apu kardeşim benim :)

En güvendiğiniz markalarında garantisi yok. Burada bununla ilgili daha çok yorum var tekrara düşüyorsun. Beni de tekrara düşürtüyorsun. Aynı şeyleri yazıp durmana gerek yok senin yorumunla 500 kişinin yorumu arasında bir fark yok hatta senin ki daha güvenilmez (-ebilir, -abilir şeklinde ihtimallerle konuşuyorsun) diğer tarafta ürünü alıp gereçkten herhangi bir zararı olmadığını belirten insan var. Tercihi en başta da dediğim gibi ikincisi yönünde kullanırım. Sen bu foruma bahsettiğin bilgileri veren kişi değilsin. Sırf bu platformda uzun zaman geçiriyorsun diye başkalarının yazdığını adeta bir kanunmuş gibi aktarmana gerek yok. Zaten aktarmaktan öteye geçemiyorsun.
Ürünü aldım ve 1 gün geçti. Sisteme taktım ve çalışıyor ve herhangi bir zarar da vermedi. Hemen sadece 1 günlük olmasına rağmen 5 yıldız verip marka babamınmış gibi övmeliyim.
Sen de 15.6 inç'lik monitörünle yazıları falan büyült okunmuyordur o küçüklükte. Ayrıca kafana sıkman pek bir şeyi ifade etmez.
Oha ama! Bu kadarı da olmaz. Büyük saygısızlık.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı