4000 MHz RAM 3800'e düşürülmeli mi?

Evet. Twrrd'yi 1'e alabilirsin. RAM'lerin Single rank olduğu için.

Şimdiden 20 hata aldım bile. :/ testi bitirmeye gerek var mı?

1655969689774.jpg

Error aldıysan gerek yok. Doğaçla zamanlamaları :D dram calculatordan Fast freset yapıp denesene.

Hocam bu benim :D senin başını ağrıtmamak için oraya konu açmıştım ama orada da sana denk gelmişim :D ya bu otomatik atama ayarlarında hele hiç görüntü alamadım çıldıracağım.

Hocam bu benim :D senin başını ağrıtmamak için oraya konu açmıştım ama orada da sana denk gelmişim :D ya bu otomatik atama ayarlarında hele hiç görüntü alamadım çıldıracağım.

O olduğunu biliyorum zaten :D Post açarsan kimse yardım etmez sana. O attığım threade at Zentimings ss'ini raminin de DJR olduğunu söyle yardım ederler sana.

Programi actiktan sonra load a tiklayip 1usmus. CFG'yi AC. Sonra programi terkrar yonetici olarak AC.

Bu değerler ile programı geçtik. Hata almadım Memtest'ten. Yavaş yavaş düşürmemi tavsiye edeceğiniz değerler var mı? Bir de voltajlar kafamı kurcalıyor bir şey olmaz değil mi?
Try 1.5v
SoC 1.15v
Iod 1.05v
Ccd 1.0v
Vddp 0.9v

1656007611300.png

Bu değerler ile programı geçtik. Hata almadım Memtest'ten. Yavaş yavaş düşürmemi tavsiye edeceğiniz değerler var mı? Bir de voltajlar kafamı kurcalıyor bir şey olmaz değil mi?
Try 1.5v
SoC 1.15v
Iod 1.05v
Ccd 1.0v
Vddp 0.9v

Eki Görüntüle 1429365
problem olmaz hayir. Voltajlar ok

Yeni konular

Geri
Yukarı