4000 TL AMD Ryzen ya da Intel sistem toplama

Sistem güzel ama RAM'in beyaz LED'li versiyonunu alın. Mavi LED'li kasaya kırmızı LED'li RAM uymaz bence.

Bu arada Test eklemediniz mi? Test yaptırmayacaksanız siz toplayın.

Sistem güzel ama RAM'in beyaz LED'li versiyonunu alın. Mavi LED'li kasaya kırmızı LED'li RAM uymaz bence.

Bu arada Test eklemediniz mi? Test yaptırmayacaksanız siz toplayın.
Screenshot_4.png

aynı RAM 2 adet listelenmiş fakat hangisini seçersem yine kırmızı görsel çıkıyor :) şu şekilde netleştirdim

@Neko @ShadYaqz nakit durumum şuanda müsait. Sinerjiden siparişi vereceğim. Ekleyip çıkarmak istediğiniz bir parça varmı ? Kasada olabilir PSUda olabilir. Tamamsa pazartesi sipariş vereceğim. Son sorum kendimde vga girişli bir LG ve samsung monitör var. Bu monitörle bana çok sorun yaşatırmı ? Monitör hemen alamayacağım. Eğer sorun olmayacaksa hangi monitörü takayım LG 17" Samsung 19". Önerinizi bekliyorum. Teşekkürler.

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

3 4 gündür sinerjide AMD işlemci stoğu olmadığı için alışveriş yapamıyordum. Son olarak şu şekilde netleştirdim sistemi. Tek şansım sinerjide gigabyte rx580 8gb modeli yoktu. Şuan stokta oda yenilenmiş. Bu sistemi yarın sipariş vereceğim. 4000 tl civarı alacak arkadaşlarada kesin önerimdir. @Neko @ShadYaqz
6f7047c8f00c2500da8dae30e5eccc97.jpg

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı