4000 TL AMD Ryzen ya da Intel sistem toplama

@ShadYaqz nanokatalogdan sipariş verip bekleceğim bir şey yapmışken tam olsun. Artık son sorum nanokatalogdada ürünleri deneyip kasayı düzenli halde gönderiyorlar değilmi ? Ve windows deneme sürümü yüklerler mi ? Nanokatalog yetkilisisiniz gibi size soruyorum kusuruma bakmayın.. :)

İstediğimiz parçalar yok ama oradaki parçalar da kaliteli.

Vaktim var diyorsan Nanokatalog. Almadan önce arayıp konuşun bir muhabbet edin.

"Sizden sistem almayı düşünüyorum, indirim yapar mısınız?" ayağına az konuşun.

Severseniz iletişimlerini oradan alın.
Haklısınız iletişime geçip gerekli bilgiyi burada paylaşacağim :)

Nanokatalog sadece ürünleri yolluyor. Siz topluyorsunuz.

Emin değilim ama söylerseniz topluyorlardı sanırım. Arayınca sorun bunu da (y)

Screenshot_2.png

internette okuduğum birkaç yorumdan sonra şöyle bir tablo hazırladım. Bileşenleri @ShadYaqz Hocamın seçtiği şekilde seçtim. Sadece HDD eklenmedi. Sistemi bu şekilde farklı noktalardan toplayarak en az bu fiyata indirebildildim. Sizler ne diyorsunuz ? böyle yapmak mantıklımı ? @Neko
Aynı şekilde Hepsini nanokatalogdan seçersem oradada 3964 tl tutar cıkıyor :)

Bence en güzeli hepsini tek siteden almak. Farklı farklı yerlerle uğraşmıyorsun.

Ama farklı farklı güvenilir sitelerden alınabilir elbette. Fiyat ucuzlar.

Spec 01 dışında bir kasa alın bence. Daha yenisi olabilir. Dark Hexagon önerebilirim.

Corsair Spec 01 hem çok eski hem de kablolama için yeterli yeri yok.

Son düzenleme:
Bence en güzeli hepsini tek siteden almak. Farklı farklı yerlerle uğraşmıyorsun.

Ama farklı farklı güvenilir sitelerden alınabilir elbette. Fiyat ucuzlar.

Spec 01 dışında bir kasa alın bence. Daha yenisi olabilir. Dark Hexagon önerebilirim.

Corsair Spec 01 hem çok eski hem de kablolama için yeterli yeri yok.

nanokatalog un paralel ithalat oldugu ve bir sorun yaşadığında çok zor olduğu belirtilmiş bir çok sitede siz ne diyorsunuz bu konuda ? Hepsini tek bir noktadan alacaksam bu sistemi sadece nanokatalogda bir araya getirebiliyorum. Diğer bir ricam 700 tl ye kadar bir RAM ve dark hexagon kasa önermeniz nanokatalog sitesinden. çünkü gskill ripmaw tükenmiş nanokatalogda bir türevini önerebilirmisiniz ?

Sinerji'den istersen böyle olur:
Screenshot_2017-05-14-11-11-04-1.png

HDD hariç bu. İleride ekleyebilirsin.

@emresaldiroglu Hocam illa o parçalar olacak diye bir şey yok.

Yani Evga PSU zorunlu değil. FSP de çok kaliteli zaten.

Kendinizi çok kasmayın yani.

Sinerji'den istersen böyle olur:
Eki Görüntüle 234034

HDD hariç bu. İleride ekleyebilirsin.

@emresaldiroglu Hocam illa o parçalar olacak diye bir şey yok.

Yani Evga PSU zorunlu değil. FSP de çok kaliteli zaten.

Kendinizi çok kasmayın yani.

Haklısınız. :) Siparişleri sinerjiden vereceğim bu şekilde. 1 ay sonrada bi hdd eklerim olur biter. Artık son sorum evde kendimmi toplayayım yoksa test montaj ekleyeyimmi sinerjide ?

İsterseniz PSU'yu Seasonic S12II 620W 80+ seçin. Sinerji'de var. Evga gibi üst segment.

Size kalmış o. Ben olsam kendim toplardım ama test etmeleri hoş oluyor.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı