4000 TL'ye 2K 144/165/170 Hz veya 4K 60 Hz monitör önerisi

İncelemesi varsa atabilir misiniz? Veya kullanıyorsanız kullanıcı yorumunuzu alabilir miyim?
Kullanmıyorum.

Bir ara AOC 24G2U ile beraber forumun popüler monitörüydü. :D
Evet, ben de öneriyordum XG2405 modelini epey süre. Sonlara doğru problemler yaygınlık gösterdiği için o modeli önermeyi bıraktık, 24G2U önerilmeye devam etti.
Kullanmıyorum.
Hiçbirisi önerdiğiniz model değil.
4K 60Hz fakat 5ms tepkime suresine sahip:

Butcenize gore alinabilecek en iyi 2K monitor:
4K IPS ve kaliteli bir şey olacaksa Hz veya ms değeri önemli değil. Görüntüye önem veren birisiyim.

Bunun XG2405 1080p versiyonu pek masum değildi, aynı seri olduğu için pek düşünmüyorum.

İncelemesi varsa atabilir misiniz? Veya kullanıyorsanız kullanıcı yorumunuzu alabilir miyim?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bence görüntü hoş olmaz 4K gerekli bu büyüklükte.
Kisisel tercih meseleleri hocam.

Ben 30 inc Ultrawide 1080p monitor aldim.
Ve hicbir sikayetim yok gayet memnunum. Ozellikle goruntu ve renkler kismindan cok memnunum. Ayni zamanda cok hizli ve akici da.
Sadece farkedilemeyecek kadar az IPS Glowu var ama o da her IPS panelli monitorde var.

Sonuc olarak, PPI degeri ve panel kalitesi yuksek olursa 35 inclik monitorde bile 1080p kullansaniz gayet net goruntu verebilir.

Ben 30 inc ultrawide 1080p monitor aldim.
Ve hiçbir sikayetim yok gayet memnunum. Ozellikle goruntu ve renkler kismindan cok memnunum. Ayni zamanda cok hizli ve akici da.
Sadece farkedilemeyecek kadar az IPS glowu var ama o da her IPS panelli monitorde var.

Evet ben pikselleri sayiyorum demek size gozukmuyor pikseller o yuzden dedim.

Ben 30 inc Ultrawide 1080p monitor aldim.
Ve hicbir sikayetim yok gayet memnunum. Ozellikle goruntu ve renkler kismindan cok memnunum. Ayni zamanda cok hizli ve akici da.
Sadece farkedilemeyecek kadar az IPS Glowu var ama o da her IPS panelli monitorde var.

Sonuc olarak, PPI degeri ve panel kalitesi yuksek olursa 35 inclik monitorde bile 1080p kullansaniz gayet net goruntu verebilir.
Piksel sayısı değişmediği sürece daha yüksek inç otomatik olarak PPI değerini düşürmüyor mu zaten nasıl yüksek olacak?

Yeni konular

Geri
Yukarı