4000 TL'ye kulak içi kulaklık önerisi

Kablolu milisaniyeler önemli.

V ayrıyeten ASUS TUF X570 Plus Wi-Fi anakartta 7.1 kanal özelliği var mı ben göremedim eğer bu özellik varsa mikrofonu kullanabiliyormuşuz.

Evet okudum. Oyun ve mikrofon öncelik. Oyun için istiyorsa bu fiyatlarda kulak içi kulaklık hiç mantıklı değil. Alabiliyorsa hafif kulak üstü kulaklık alsa yine kafi.

1.200 TL G333 gayet makul fiyatta hocam.

benim gönlüm g333 den yana ama herkes överken biri cok sağlam gömmüş

Evet evet konuyu çok iyi okumuşsunuz. 😁

V ayrıyeten ASUS TUF X570 Plus Wi-Fi anakartta 7.1 kanal özelliği var mı ben göremedim eğer bu özellik varsa mikrofonu kullanabiliyormuşuz.

1.200 TL G333 gayet makul fiyatta hocam.

Benim gönlüm G333'ten yana ama herkes överken biri cok sağlam gömmüş.

G333 dediğim gibi bir turnuvada kullanıldı video atabilirim. 7.1 konusuna gelince Windows ses ayarlarında kendisiyle gelen 7.1 var zaten açık ve kendim şahsen 7.1 kullanmıyorum sevmiyorum.

yo yo anakrtın
G333 dediğim gibi bir turnuvada kullanıldı video atabilirim. 7.1 konusuna gelince Windows ses ayarlarında kendisiyle gelen 7.1 var zaten açık ve kendim şahsen 7.1 kullanmıyorum sevmiyorum.
kendisinde olması lazımmış

rog cetra kazık

Realtek ALC S1200A 8-Kanal Yüksek Tanımlı Ses CODEC´i
Ses Özelliği :
- GAMING Kulaklıklar için Özel DTS.
- Ses Koruma: Hassas analog / dijital ayırma ve büyük ölçüde azaltılmış çok taraflı parazit sağlar
- Özel ses PCB katmanları: Hassas ses sinyallerinin kalitesini korumak için sol ve sağ kanallar için ayrı katmanlar
- Premium Japon ses kapasitörleri: Olağanüstü netlik ve sadakat ile sıcak, doğal ve sürükleyici ses sağlar
- Ses Koruma: Etkili koruma, en iyi kaliteyi sağlamak için ses sinyallerinin bütünlüğünü korur. anakartımın ses özellikleri bu

peki hocam şuan idarelik olarak bunun mikrofonun kullanıcam bana önereceğiniz aparat varmı ?

Geri
Yukarı