4000 TL'ye Ryzen 5 2600 ve RX 580 Sistem Alınır mı?

Pazarlık yapmıyorsa almanızı tavsiye etmem.Siz 4000 TL' nin üzerine biraz daha para koyun size beraber güzel bir sistem toplayalım :)
İnşallah zorlamaya çalışıyorum bütçeyi aslında işi monitör bozuyor o a bütçe ayirmasak güzel sistem toplanıyor 3 aşağı 5 yukarı ama en uygun monitör 700 civarı olunca işler degisiyo nasip bakalım inşallah toplarim bütçeyi

Hocam bende RX580 ve Ryzen 5 2400g var.
Eğer ki 0 düşünürseniz bu işlemciyi tercih edebilirsiniz fiyat olarak da biraz daha düşük. Sizin sisteme yakın benim sistem ve monitör hariç 4800tl ye topladım 3-4 hafta önce. Eğer alacaksanız da testlerini iyice yapın derim. Mining için kullanılmış olabilir zira pek tekin olmayan bir dönemde yaşıyoruz, dikkat etmek gerek[emoji16]

Hocam bende RX580 ve Ryzen 5 2400g var.
Eğer ki 0 düşünürseniz bu işlemciyi tercih edebilirsiniz fiyat olarak da biraz daha düşük. Sizin sisteme yakın benim sistem ve monitör hariç 4800tl ye topladım 3-4 hafta önce. Eğer alacaksanız da testlerini iyice yapın derim. Mining için kullanılmış olabilir zira pek tekin olmayan bir dönemde yaşıyoruz, dikkat etmek gerek[emoji16]
Uyarin için n teşekkürler vazgeçtim almaktan zaten bı arkadaşın attığı linkte 5 bin civarı güzel sistem toplanıyor onu düşünüyorum şuan için

Çok teşekkürler bu sistemde fena değilmiş peki işlemci çok fark edermi degistirmesem birde HDD yi çıkarıp 240 lik SSD kullansam nasıl olur monitör olarakta en ucuz olarak önerilen uygunmudur sizce

Teşekkürler sayenizde vazgeçtim 🙂

Şöyle birşey önerebilirim size üzerinde küçük oynamalar yapark fiyatı artırır yada azaltabilirsiniz. Veya aklınıza yatan parçaları başka yerden daha ucuza sipariş edip kendiniz toplayabilirsiniz.

Pazarlık yapmıyorsa almanızı tavsiye etmem.Siz 4000 TL' nin üzerine biraz daha para koyun size beraber güzel bir sistem toplayalım :)
Alınmaz. Bu sistem sıfır ve daha iyi. İstersen 200 tl fark ile r5 2600 yaparsın işlemciyi bir de 8GB RAM eklersin.
AMD Ryzen 5 2500X 3.6GHz, GTX1060 6GB, 8GB Ram, 1TB HDD Oyuncu Bilgisayarı - Fiyat Performans Kralı Oyuncu Sistemleri - Oyuncu PC
Ben ekran kartını ve işlemciyi 2. El olarak alsam ve mağazaya gitsem onlara göre kasa toplarlarmi benim getirdiklerimle birleştirerek ?

O konuda bilgim yok maalesef. Şu ana kadar kendim aldım kendim topladım hep. Bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olabilir
KLAVYE + MOUSE HEDİYE Mouse Logitech G102 Prodigy 2 YIL garanti

Klavye Mekanik RK 501 Gaming RGB 7 RENK Özellikli 2 YIL Garantili

*İşlemci - AMD Ryzen 5 2600 3.4 GHZ turbo 3.9 Ghz !
*RAM - Corsair Vengeance LPX 8 GB 3000 MHZ !
*HARD DISK - Seagate Barracuda 1 TB 7200 RPM 200 MB Okuma Yazma Hızı !
*Ekran Kartı - Sapphire Pulse AmdRadeon RX 580 8GB OC 256 Bit GDDR5 (DX12) !
*ANAKART - Gigabyte B450M GAMING DDR4 3200Mhz(OC) USB 3.1 !
*KASA- Gamepower Hypnos Gaming Tower RGB + RED FAN Tempered Glass Yan Panel Mid ATX!
*PowerSupply GamePower 500+100 Watt 80 Bronze Sertifikalı. Fiyat 4000 TL ürün 2 ay önce toplanmış ve yanında 24 inç ekranda var daha pazarlık etmedim max fiyat ne verilir ?

KLAVYE + MOUSE HEDİYE Mouse Logitech G102 Prodigy 2 YIL garanti

Klavye Mekanik RK 501 Gaming RGB 7 RENK Özellikli 2 YIL Garantili

*İşlemci - AMD Ryzen 5 2600 3.4 GHZ turbo 3.9 Ghz !
*RAM - Corsair Vengeance LPX 8 GB 3000 MHZ !
*HARD DISK - Seagate Barracuda 1 TB 7200 RPM 200 MB Okuma Yazma Hızı !
*Ekran Kartı - Sapphire Pulse AmdRadeon RX 580 8GB OC 256 Bit GDDR5 (DX12) !
*ANAKART - Gigabyte B450M GAMING DDR4 3200Mhz(OC) USB 3.1 !
*KASA- Gamepower Hypnos Gaming Tower RGB + RED FAN Tempered Glass Yan Panel Mid ATX!
*PowerSupply GamePower 500+100 Watt 80 Bronze Sertifikalı. Fiyat 4000 TL ürün 2 ay önce toplanmış ve yanında 24 inç ekranda var daha pazarlık etmedim max fiyat ne verilir ?
Monitörün marka ve modelini de belirtirseniz iyi olur. 3500 TL'den pazarlığa başlayın. Maksimum 3800'e kadar çıkın. Sistem gayet güzel duruyor. Yanına bir de aynı ram'den aldığınızda harika olur.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı