41 Kernel Power Hatası

Sorun tamamen çözüldü mü? Ben sistemi yeni toplamış olmama rağmen aynı hatayı alıyorum sürekli. Başlarda bu kadar sık değildi ancak şimdi sıklaşmaya başladı. 0 sistemde macun ile çözebilir miyim acaba bu sorunu?

Sorun tamamen çözüldü mü? Ben sistemi yeni toplamış olmama rağmen aynı hatayı alıyorum sürekli. Başlarda bu kadar sık değildi ancak şimdi sıklaşmaya başladı. 0 sistemde macun ile çözebilir miyim acaba bu sorunu?
Ben bayağıdır almıyorum hatayı ama sizin için sorun macunda diyemem maalesef bilemiyorum hiç.

Son düzenleyen: Moderatör:
Nasıl hallettiniz acaba bilgi verebilir misiniz? Ben ne denediysem olmadı, sanırım donanımsal bir sıkıntım var.
Neyse ya Technopat ölmüş bilgisi olan kimse yazmıyor, ilgilenmiyor. Burada sorunu olan bizler yazıp yazıp duruyoruz. 3-5 mesaj sonra bu başlık da samanaltı olacak.

Nasıl hallettiniz acaba bilgi verebilir misiniz? Ben ne denediysem olmadı, sanırım donanımsal bir sıkıntım var.
Neyse ya Technopat ölmüş bilgisi olan kimse yazmıyor, ilgilenmiyor. Burada sorunu olan bizler yazıp yazıp duruyoruz. 3-5 mesaj sonra bu başlık da samanaltı olacak.
Ben tüm interneti dolandım, kimse kesin bir sey bilmiyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
20200313-000116-PowerSupply.png
Arkadaşlar tekrar rahatsız etmemin sebebi test sonuçlarını paylaşmak belki başka gören olur yardımcı olabilir.
Aynı hatayı birkaç gündür tekrar alıyorum test yaptım dün sonuçlar bu şekilde idi.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı