4200 TL'ye monitör önerisi

Güzel bir monitör. Başka forumlarda da önerenler vardı görmüştüm acaba bunu mu alsam

Tavsiyem almanız yönünde. AOC çoğu yönden güzel özelliklere sahip. Canlı renkler ve pivot özellkleri var. Bu bütçelerde artık kalmadı bu tip monitörler.
4.000 TL monitör önerisi bir arkadaş aldı. Takip ediyoruz alanları.

Tavsiyem almanız yönünde. AOC çoğu yönden güzel özelliklere sahip. Canlı renkler ve pivot özellkleri var. Bu bütçelerde artık kalmadı bu tip monitörler.
4.000 TL monitör önerisi bir arkadaş aldı. Takip ediyoruz alanları.
aslında bu fiyata 27 inç almayı düşünüyordum ama maalesef iyi bir monitör yok. galiba alabileceğim en iyisi bu. Asus TUF Gaming VG24VQR 23.6" 1 ms Full HD Freesync Curved Pivot Oyuncu Monitörü Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe
bir de bu iki monitör var aklımda düşünceleriniz nedir ?

Aslında bu fiyata 27 inç almayı düşünüyordum ama maalesef iyi bir monitör yok. Galiba alabileceğim en iyisi bu. Asus TUF Gaming VG24VQR 23.6" 1 ms Full HD Freesync Curved Pivot Oyuncu Monitörü Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe
Bir de bu iki monitör var aklımda düşünceleriniz nedir?

Konuştuğumuz monitörlerin yanından geçemez bu monitörler. İkisi de TUF serisi + bir tanesi VA panel. Zorda kalmadıkça alınmaz türden ürünler. Önermiyorum.

Geri
Yukarı