45 TL Cooler Master termal macun vs Arctic MX-4 2019

yemrem10

Hectopat
Yer
The Great Hollow
Öncelikle herkese iyi forumlar. Elimde 10 yıllık bir laptop var ve içi yaklaşık 8-9 senedir açılıp temizlenmemiş bende geçen ay içini açıp temizlemeye karar verdim ve gördüm ki termal macunları kurumuş. Yeni termal macun alacağım ama hangisini alacağıma ve kaç gram alacağıma karar veremedim yardımcı olursanız sevinirim.
Not: Bütçem 40-45 TL

Cooler Master Cooler Master Yüksek Performanslı Termal Macun (HTK-002-U1-GP) 863085 | Trendyol

Arctic Mx-4 2019 Edition 4 Gr Termal Macun - n11.com

Son düzenleyen: Moderatör:
Öncelikle herkese iyi forumlar. Elimde 10 yıllık bir laptop var ve içi yaklaşık 8-9 senedir açılıp temizlenmemiş bende geçen ay içini açıp temizlemeye karar verdim ve gördüm ki termal macunları kurumuş. Yeni termal macun alacağım ama hangisini alacağıma ve kaç gram alacağıma karar veremedim yardımcı olursanız sevinirim.
Not: Bütçem 40-45 TL

Cooler Master Cooler Master Yüksek Performanslı Termal Macun (HTK-002-U1-GP) 863085 | Trendyol

Arctic Mx-4 2019 Edition 4 Gr Termal Macun - n11.com
MX 4 macunun rakibi (MX 4 macundan biraz daha iyi ama çok fark yok.) altta attığım üründür. O ürünle MX4 kıyaslanamaz bile 😀

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı