4500 TL iPhone SE vs aynı segment telefonlar

Bütçe
4500

Kagan USTA

Hectopat
Yer
Ankara,Turkey
Herkese merhabalar, önümüzdeki 2 ay içerisinde telefon almayı düşünüyorum bütçem Max 4500 telefondan oyun oynayan biri değilim.Kullandığım telefonu tek elle kullanmayı ve ele oturmasını istiyorum yeni nesil telefonlar 6'' üstü değil malesef ki.Sadece sosyal medya ve kamera için düşünüyorum iPhone SE'yi. Aynı fiyat segmentine, hatta 3500-4000 TL civarı Android telefonları mı almak daha mantıklı olur yoksa iPhone SE mi? Herkese iyi günler.

Son düzenleme:
Bence batarya dışında mükemmel cihaz iPhone SE 2020.
Realme 7 Pro, Realme 6 Pro veya Samsung Galaxy M51 de düşünülebilir.

Ben 5300'e almıştım, 4500 güzel fiyat. Batarya dışında seni üzmez. Batarya konusunu 10 kere düşün, öyle tercih et derim ben.

Bence her telefonun eksisi olur(kişiye göre).
Ben hep önceliklerimi belirliyorum ama bazen bazı önceliklerimden ödün veriyorum.

Bence her telefonun eksisi olur(kişiye göre).
Ben hep önceliklerimi belirliyorum ama bazen bazı önceliklerimden ödün veriyorum.

Şimdiki telefonlar hep şişirme, özelliklere fazla aldanmamak lazım.

Ben 5300'e almıştım, 4500 güzel fiyat. Batarya dışında seni üzmez. Batarya konusunu 10 kere düşün, öyle tercih et derim ben.

Benim de aklıma tek takılan batarya konusu oldu. Bazı yerlerde 3-4 bazı yerlerde 9-10 ekran süresi alıyorum diyenler var. Ne kadar doğru bilmiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Şimdiki telefonlar hep şişirme, özelliklere fazla aldanmamak lazım.

Benim de aklıma tek takılan batarya konusu oldu. Bazı yerlerde 3-4 bazı yerlerde 9-10 ekran süresi alıyorum diyenler var. Ne kadar doğru bilmiyorum.

İlk aldığımda 7 saat civarında ekran süresi almıştım, birkaç ay geçtikten sonra ve güncellemeler sonrası 3-4 saat alabiliyorum, fazlası olmuyor. Ben de çözemedim açıkçası.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ekran süresi konusu şöyle sanırım. IPhone'da Android gibi ekran süresi göstermiyor.
24:00'dan sonraki ekran açık kullanımı gösteriyor. Adam da günde 2 defa şarja takıyor 10 saat ekran süresi alıyor.
Yanlışsam düzeltin ben iPhone kullanırken çok aradım ekran süresini nasıl sağlıklı bir şekilde görebilirim diye.

Geri
Yukarı