450TL'ye klavye ve mouse tavsiyesi

Bütçe
450
Sessiz ve mekanik olan klavye zaten 500TL. Mekanik olsa olsa Blue Switch olur, onunda daktilo gibi sesi var. Membran klavye daha iyi olur bu bütçede.

Membran Klavye;
AOC GK200S RGB Kablolu Oyuncu Klavyesi Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe
Veya.
Redragon K512 RGB Shiva Kablolu Oyuncu Klavyesi Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe

Mekanik ama Sesli (Blue Switch);
GameNote KB435L Kablolu Mekanik Gaming Klavye Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe

Mouse;
Corsair Katar Pro CH-930C011-EU Optik Kablolu Oyuncu Mouse Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe
veya
Redragon M808 Storm Optik Kablolu Oyuncu Mouse Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe

Bu bütçede alacağınız Red Switch klavyeden pek bir şey beklemeyin derim. Eğer kaliteli varsa da ben bilmiyorum. Tavsiyem Gamepower gibi markalara bulaşmamanız yönündedir.

Eğer kaliteli bir Red Switch isterseniz;
AOC GK500 RGB Mekanik Kablolu Oyuncu Klavyesi Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe

Fiyatlarını anlayın diye son klavyeyi attım.

Arkadaşım bak ben Gamepower, Rampage, James Donkey, Gamebooster markası hayranı falan değilim fiyatına göre 1500 TL klavye modellerine göre daha iyi de demedim. Bu fiyatta kronik olmayan, özellikleri iyi olan her model gayette önerilir. Türkiye şartlarında yaşıyoruz, kaliteli bir Red Switch klavye ve iyi bir mouse Bundle 450 TL bulmak imkansız.
Arkadaşımızın bütçesi belli ben bu bütçeye göre önerimi sunuyorum, ne kadar da agresif insanlarsınız. Saldırmak yerine bütçeye uygun önerinizi sunun mesela ?
Eğer kaliteli bir Red Switch isterseniz;
AOC GK500 RGB Mekanik Kablolu Oyuncu Klavyesi Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe

Fiyatlarını anlayın diye son klavyeyi attım.
Önerdiğiniz klavyenin switchleri Gamepower Ogre ile aynı..

Arkadaşım bak ben Gamepower, Rampage, James Donkey, Gamebooster markası hayranı falan değilim fiyatına göre 1500 TL klavye modellerine göre daha iyi de demedim. Bu fiyatta kronik olmayan, özellikleri iyi olan her model gayette önerilir. Türkiye şartlarında yaşıyoruz, kaliteli bir Red Switch klavye ve iyi bir mouse Bundle 450 TL bulmak imkansız.
Buyurun, red switch ve güzel bir bundle.

Son düzenleme:
@Dark Lord of the Sith Öncelikle buyrun değil buyurun. İkincisi ilan kapalı, diğer fiyatlar 500 TL'den başlıyor.
S10228-18565202.jpg

Buyurun, Red Switch ve güzel bir bundle.

Hocam o klavyenin satışı kapanmış. :(

Buyrun, red switch ve güzel bir bundle.
Attığınız klavye GittiGidiyor'da satışa kapalı ve diğer sitelerde de 500 liraya satılıyor.
İkiside Red Switch diyorsunuz herhalde. Kalite olarak GK500 daha iyi diye biliyorum ben. Tam anlamadım.
Klavyelerde asıl kalite unsurunu switchlerin markası belirliyor ve GP Ogre ile sizin attığınızın switchleri birebir aynı, sadece makyajları farklı. Aralarında kalite bakımından pek fark olamaz.

Öncellikle herkese merhaba. Bütçem 450TL, bu fiyata klavye ve mouse beraber alacağım. Klavyenin mekanik ve sessiz olmasını istiyorum. Tavsiyeleriniz için şimdiden teşekkürler :)
Vallaha ben Klavye olarak Rampage KB-R33 kullanıyorum gayet memnunum 3 senedir kullanıyorum benim için hiç bir sorun çıkarmadı. Ve mouse olarak ta Everest marka SM-700 kullanıyorum bu ikiliyi 3 senedir kullanıyorum hiç bir sorun çıkarmadı.

Alternatif sessiz membran klavye:

@Dark Lord of the Sith Öncelikle buyrun değil buyurun. İkincisi ilan kapalı, diğer fiyatlar 500 TL'den başlıyor. Eki Görüntüle 900116
O halde dediğim şeye geri dönüyor, kaliteli bir ürün almak için ya bazı şeyleri feda edecek veya kronik sorunlu bir model alacak.
Hocam o klavyenin satışı kapanmış. :(
Attığınız klavye GittiGidiyor'da satışa kapalı ve diğer sitelerde de 500 liraya satılıyor.

Klavyelerde asıl kalite unsurunu switchlerin markası belirliyor ve GP Ogre ile sizin attığınızın switchleri birebir aynı, sadece makyajları farklı. Aralarında kalite bakımından pek fark olamaz.

Yeni konular

Geri
Yukarı