4750 TL'ye GTX 1660S sistem ile mümkün mü?

Syznexz

Femtopat
Merhaba arkadaşlar.

4750 TL ile:

GTX 1660S.
R3 3100.
Flashaquarius kasa.
B450MH 3200MHz DDR4 anakart.
8 GB 3200MHz Cl15/16 RAM.
550 80+ bronz PSU.

Satın almak mümkün müdür?

PC toplama olacaktır. Oyun içindir.

Ekran kartını INNO3D 1660 Super yapıyorsunuz. SSD'yi Crucial BX500 240 GB yapıyorsunuz. O haliyle 4900 TL tutuyor. Sonra kupon kısmına "Neo5A" yazarsanız ek 150 TL indirim geliyor ve 4750 TL oluyor. Tam sizin bütçenize uygun. Eğer tek tek toplarsanız daha pahalıya gelir.

İncehesap'ta Hepisburada'da indirimler oluyor o indirimlerden yaralanarak 4750 TL'ye toplanır. Acil değilse "Efsane Cuma"yı bekle derim.

Ekran kartını INNO3D 1660 Super yapıyorsunuz. SSD'yi Crucial BX500 240 GB yapıyorsunuz. O haliyle 4900 TL tutuyor. Sonra kupon kısmına "Neo5A" yazarsanız ek 150 TL indirim geliyor ve 4750 TL oluyor. Tam sizin bütçenize uygun. Eğer tek tek toplarsanız daha pahalıya gelir.
Hocam ben size sistem önerin demiyorum. Sağ olun çok güzel sistem önermişsiniz ancak ben size toplama olarak o fiyata toplanabilir mi diye soruyorum

Hocam ben size sistem önerin demiyorum. Sağ olun çok güzel sistem önermişsiniz ancak ben size toplama olarak o fiyata toplanabilir mi diye soruyorum
Rica ederim öncelikle. Galiba ya toplama fetişiniz var, ya da piyasayı araştırıyorsunuz. Cevaba gelirsem biraz zor hocam 4750 TL'ye. Dolar sürekli artıyor, belki büyük indirimlerden parça parça alınırsa toplanır o şekilde.

Rica ederim öncelikle. Galiba ya toplama fetişiniz var, ya da piyasayı araştırıyorsunuz. Cevaba gelirsem biraz zor hocam 4750 TL'ye. Dolar sürekli artıyor, belki büyük indirimlerden parça parça alınırsa toplanır o şekilde.
Toplama fetişim yok hocam :D o fiyata o özellikler de hazır sistem alacağım. Toplama alırsam kâr veya zarar eder miyim diye araştırıyorum. Dediğiniz sistem gayet güzel ancak kasanın görünüşü benim için baya önemli. Alacağım sistem SSD hariç 4750 TL sizin önerdiğiniz SSD dahil 4750 Tl. Acaba Aquarius 5an için bir kod mevcut mu? O sistemi 3 3100 yapıp , ekran kartını 1660s yapacağım. Ssd ise kaldıracağım. Toplam 4750 TL bir indirim kodu varsa ve söylerseniz çok minnettar olurum

Yeni konular

Geri
Yukarı