5.000 - 8.000 TL Render Sistemi Tavsiyesi

• Konuyu başlatan ggd
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 45
  • Görüntüleme 5B
Yanlışınız var. 5820K'nın Render performansı 4790K'nın üstünde. 5930K ikisinin de üstünde. 7000 TL'ye GTX 970 ve 5930K'lı sistem:

7000 TL.jpg

Bana hayali gibi gelmedi. Ama belli olmaz da. Sistem alındıktan sonraki fotoğrafları görmeden bir şey söylemek doğru olmaz.

Endulus sagolasin kardesim. Toplayinca fotograflarini atacagim m.ozkan neden boyle dusundugunu anlayamadim mahcup olacagin icin uzgunum. bu hafta son kararimida paylasicam.

Bahsettim durumumdan basta belki ilk msjim dir diye sallanilmadi ama neticede faydasiz bir suru velede oyun sistemi toplanirken boyle birsey icin vesile olmanin ihtimali bile yardim mayetinde gecerli neden olurdu benm icin:) neyse benim icin cok onemli bir konu belki birisinin bir yonlendirmesi ve tavsiyesi daha iyi isler yapabilmeme destek olur. Yardimci olanlara tekrardan tesekkur ettim umarim mantikli birsey toparlayabilirim fazla zamanim yok cunku

Endulusun son gonderdigi sistem gibi bana cok mantikli geldi son iki tavsiye. Oncelkli vray adv tuttuguma gore gtx980 yerine 5930k ya yonelmem daha mantikli geliyor. Peki 750w sart mi sizce bu sistemde. Psu icnde bir kasa varsa alternatif onu degerlendircegim

Endulusun son gonderdigi sistem gibi bana cok mantikli geldi son iki tavsiye. Oncelkli vray adv tuttuguma gore gtx980 yerine 5930k ya yonelmem daha mantikli geliyor. Peki 750w sart mi sizce bu sistemde. Psu icnde bir kasa varsa alternatif onu degerlendircegim
Endulusun adlı arkadaşın dediği sistemi kesinlikle tavsiye ediyorum.Eğer bütçeniz'e uyarsa ekran kartını gtx 980'e yükseltebilirsiniz.Ama zorunlu değil gtx 970'de güçlü bir karttır.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı