5.000 TL Laptop Tavsiyesi

aliyusufbtl

Centipat
Arkadaşlar herkese iyi günler dilerim, aranıza yeni katıldım, uzun süredir Techopat Sosyal'den faydalanıyorum ama hesap açıp soru sormamıştım sizlere.
Sizlerden ricam genel olarak üniversite amaçlı kullanacağım ama performansı da yüksek olan laptop tavsiyesi bekliyorum, bütçe taş çatlasa 100/200 TL artar bilginize.

Attığım Dell Laptopdan işlemci olarak zayıf, ekran kartı olarak güçlü. Yani senin karar vermen lazım. Ama ben olsam ASUS olanı alırdım.

Laptop alırken ekran kartı daha önemli diyenlerin yorumlarını çok gördüm, işlemcinin de bana yeterli olacağını düşünüyorum, yardımların için teşekkür ederim.

Laptop alırken ekran kartı daha önemli diyenlerin yorumlarını çok gördüm, işlemcinin de bana yeterli olacağını düşünüyorum, yardımların için teşekkür ederim.
Bende bu segment te kendime Laptop bakıyorum. 6000₺ çıkınca R7 3750h işlemci Gtx 1660ti ekran kartlı Laptoplar var.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı