5-6 gün önce apartmanımızın önüne fiber döşendi

mosab2008

Decapat
Daha fazla  
5-6 gün önce apartmanımızın önüne fiber döşendi ne kadarlık bir sürede bu fiber kullanıma sunulacak. Yani altyapım olarak gözükecek.

Bizim sokağa TurkNet GigaFiber döşeneli 5 ay oldu 2 ay önce apartmana GigaFiber kutusu koydular ama hala daha ses yok bekliyoruz.

Bizim sokağa TurkNet GigaFiber döşeneli 5 ay oldu 2 ay önce apartmana GigaFiber kutusu koydular ama hala daha ses yok bekliyoruz.

TurkNet GigaFiber gelip kurulması neden herkeste bu kadar uzun sürüyor anlamış değilim ekipler neden çok ağır çalışıyor neredeyse bizim mahalleye 3 hafta kadar önce ekipler geldi ilkken ince kablolar çekildi ardından 1 hafta geçti kalın kablo çekildi 1 hafta geçti kutu takıldı bu hafta da binalara kutular koyuldu şu anda aktivasyon ve kurulum bekliyorum şansıma mı denk geldi bilmiyorum ama buradaki ekipler hızlı çalışıyorlar umarım herkese aynı hızda fiber çekerler yakında fiber bağlatıldığında geçiş sürecini detaylı şekilde anlatacağım.

Türk Telekom fiber geldi apartmanımıza. Çoğunlukla işlemler aşırı yavaş ve parça parça yapılıyor. Benim araştırdığım kadarıyla çoğunlukla böyle. Neredeyse her işlem bitmiş olmasına rağmen bir türlü aktifleştirmeye sıra gelmiyor.

Geri
Yukarı