5 yıllık iOS deneyimi sonrası Android'e geçmek pişmanlık yaratır mı?

MrMancini

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Gelsenkirchen
Merhaba forum üyeleri, başlıkta da gördüğünüz gibi, halihazırda aşağı yukarı 5 yıldır iOS kullanıyorum. Forumda gördüğüm kadarıyla S23 ve S23 Ultra telefonları çok öneriliyor. Henüz telefonları elime alıp denemedim bir teknoloji mağazasında. 5 yıl sonra Android telefona geçiş yapsam pişman olur muyum?

Android telefonların sosyal medya performansları IOS'a göre kötü diyorlar.
Bir de Samsung'da hareket eden bir şeyi çekerken bulanık çıkıyormuş.

Bunlar da önemli detaylar benim için.

Fikirlerinizi bekliyorum.

Günlük normal bir kullanıcı ve sosyal medyaya hikaye/içerik atmayı seven biriyseniz iOS daha iyi. Android sosyal medya performansı kötü evet. Instagram'dan hikaye attığınızda yıl 2023 hala hikaye bulanık çıkıyor ve video kasıyor. Telefonun kendi kamera uygulamasında bir sorun yok tabii.

Merhaba forum üyeleri, başlıkta da gördüğünüz gibi, halihazırda aşağı yukarı 5 yıldır iOS kullanıyorum. Forumda gördüğüm kadarıyla S23 ve S23 Ultra telefonları çok öneriliyor. Henüz telefonları elime alıp denemedim bir teknoloji mağazasında. 5 yıl sonra Android telefona geçiş yapsam pişman olur muyum?

Android telefonların sosyal medya performansları IOS'a göre kötü diyorlar.
Bir de Samsung'da hareket eden bir şeyi çekerken bulanık çıkıyormuş.

Bunlar da önemli detaylar benim için.

Fikirlerinizi bekliyorum.

Bana göre iOS hem arayüz hem de kullanım olarak daha konforlu ve Android'e göre daha stabil.

Günlük normal bir kullanıcı ve sosyal medyaya hikaye/içerik atmayı seven biriyseniz iOS daha iyi. Android sosyal medya performansı kötü evet. Instagram'dan hikaye attığınızda yıl 2023 hala hikaye bulanık çıkıyor ve video kasıyor. Telefonun kendi kamera uygulamasında bir sorun yok tabii.
Bu detay benim için önemli tabii. Ancak S23 fiyatında bir Apple telefon alacak olsan genelde 60Hz oluyor ki baya dezavantajlı.

Bana göre iOS hem arayüz hem de kullanım olarak daha konforlu ve Android'e göre daha stabil.

Kişiden kişiye değişir tabi Android'den iOSa geçince aşırı rahatlamıştım.

Esaretten özgürlüğe adım atacaksınız. Aksine keşke daha önce geçseydim diyeceksiniz.
Dediğim gibi, sosyal medyada iyi değil diye duydum. Bir de hareketli bir fotoğrafta bulanıklık oluyormuş. Bilemedim işte ben de. Yoksa performans açısında baya iyiymiş.

iOS kalmaya devam et Android de sosyal medya performansı kötü.
6S kullanıyorum hocam. S23 fiyatı bandında alınabilecek Apple telefon hangisi var ki? 13 falan alınır anca.

Yeni konular

Geri
Yukarı