500 TL'ye Beyaz setup için mouse pad önerisi

Bütçe
500

Legendario

Hectopat
Daha fazla  
Mouse olarak beyaz Glorious Model O Wireless, klavye olarak beyaz Redragon K552 kullanıyorum. Kasamda beyaz NZXT H340 Elite. Beyaz rengi seviyorum bu yüzden böyle bir setup oluşturdum. Tek eksiğim beyaz bir mouse pad. Glorious beyaz mousepade baktım ancak beyazı çok patlak gibi geldi. 90x40 en kötü ihtimal ile de 70x30 olması gerek. Ekipmanlarımla güzel duracak mouse pad önerir misiniz?

Mouse olarak beyaz Glorious Model O Wireless, klavye olarak beyaz Redragon K552 kullanıyorum. Kasamda beyaz NZXT H340 Elite. Beyaz rengi seviyorum bu yüzden böyle bir setup oluşturdum. Tek eksiğim beyaz bir mouse pad. Glorious beyaz mousepade baktım ancak beyazı çok patlak gibi geldi. 90x40 en kötü ihtimal ile de 70x30 olması gerek. Ekipmanlarımla güzel duracak mouse pad önerir misiniz?

PORGE 90x40 Mouse Pad Xxl Büyük Gaming Oyuncu Mousepad Fiyatı, Yorumları - Trendyol

PORGE Gamer Mouse Pad 90x40 Xxl Mouse Pad Büyük Ofis Oyuncu Mousepad Japon Kanagawa Mouse Pad Fiyatı, Yorumları - Trendyol

Full beyaz bilemiyorum, 90x40 olarak şöyle modeller var.
En F/P 90x40 Porge hocam.

Porge hoşuma gitmişti ancak kalitesi hakkında bir bilgim yoktu. Kayganlığında vs. bir problem yoktur değil mi?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı