500 TL'ye kasa tavsiyesi

Önü kapalı kasa almayınız, sıcaklık konusunda sıkıntı yaşarsınız. En fazla 500 TL dediğiniz için önü açık Dark veya Aerocool 4 fanlı kasalarını öneririm. Bolca modeli var. Kendi zevkinize göre seçebilirsiniz. Bir ara Cooler Master MB 511 520 TL civarındaydı. Eğer indirimleri kovalarsanız uygun fiyata bulabilirsiniz.

Cooler Master MB511'in o fiyatlara düşmesi şu saatten sonra imkansız gibi bir şey. Ciddi oranda fiyatları arttığı için şahsen Corsair'e geçtim.

Cooler Master MB511'in o fiyatlara düşmesi şu saatten sonra imkansız gibi bir şey. Ciddi oranda fiyatları arttığı için şahsen Corsair'e geçtim.

Corsair, kasalarda cimrilik yapıyor. Ucuz modelleri küçük ebatlı olduğu için ya önüne 2 fan geliyor, ya kule tipi soğutucu sığmıyor ya da uzun ekran kartları sığmıyor. Bazı modellerde egzoz fanı koymuyor vs. Açıkçası Corsair markasından soğudum. 700 TL'ye sattıkları kasa yerine Aerocool Airhawk Duo alırım. Hem çok daha geniş hem soğutma performansı çok daha iyi.

Corsair, kasalarda cimrilik yapıyor. Ucuz modelleri küçük ebatlı olduğu için ya önüne 2 fan geliyor, ya kule tipi soğutucu sığmıyor ya da uzun ekran kartları sığmıyor. Bazı modellerde egzoz fanı koymuyor vs. Açıkçası Corsair markasından soğudum. 700 TL'ye sattıkları kasa yerine Aerocool Airhawk Duo alırım. Hem çok daha geniş hem soğutma performansı çok daha iyi.

Öyle bir şey yok. 275R Airflow 3 fan ile geliyor, 170 cm kule tipi soğutucu desteği sağlıyor. Corsair ile Aerocool'u malzeme kalitesi olarak mukayese edemezsiniz. Airhawk Duo güzel bir kasa ancak minimal tasarım ayrı bir şey, geniş tasarım ayı bir şey.

Mümkünse bu.

Geri
Yukarı