500 TL'ye kasa tavsiyesi

hmmcookies

Centipat
Merhaba, ben bilgisayarım için ATX bir kasa alacağım fakat bütçem çok fazla değil. Sizce bu kasa iyi midir? Hem de 6 fanlı diye dikkatimi çekti?

Ve eğer kötü bir kasaysa en fazla 500 liraya iyi bir kasa önerir misiniz PSU'suz?

Eğer sistemi yeni topluyor iseniz PSU'lu bir kasa önereceğim:
Eğer sistem hazır kasayı değiştirecek iseniz o tür markalardan uzak durun derim (Rampage, Gamepower, booster, vb.)
PSU'suz olarak arkadaşın attığı kasa gayet iyi eğer 80 TL daha çıkabilir iseniz tercih edilebilir.

Ürünü deneyimlemedim lakin Gametech, Gamepower, Game Booster, Frisby bunlar malzeme kalitesi düşuk ve kalitesiz markalar.
Tavsiyem Zalman S4 Plus.

Merhaba, ben bilgisayarım için ATX bir kasa alacağım fakat bütçem çok fazla değil. Sizce bu kasa iyi midir? Hem de 6 fanlı diye dikkatimi çekti?

Ve eğer kötü bir kasaysa en fazla 500 liraya iyi bir kasa önerir misiniz PSU'suz?

MSI MAG Forge 100R indirimde 475-485 civarına düşüyor. Ben 485'e aldım. Malzeme kalitesi çok güzel ve önü tam hava almasına uygun. Tavsiye ederim.

Ürünü deneyimlemedim lakin Gametech, Gamepower, Game booster, Frisby bunlar malzeme kalitesi düşuk ve kalitesiz markalar.
Tavsiyem Zalman S4 Plus.

Haklısınız ama kalitesiz diyerek bütün ürünlerine kalitesiz demiş oluyorsunuz örnek vermek gerekirse Game Power saber RGB çok kaliteli bir üründür.

Haklısınız ama kalitesiz diyerek bütün ürünlerine kalitesiz demiş oluyorsunuz örnek vermek gerekirse Game Power saber RGB çok kaliteli bir üründür.

Doğru söylüyorsunuz ben genelleme yaptım düşük segment markaların iyi ürünleri olabileceği gibi üst segment markaların da kötü ürünleri olabilmekte örnek vermek gerekirse Cooler Master ürünleri genel olarak kaliteli ve beğenilen ürünlerdir lakin Masterbox Life 5 model kasasının gerçekten hava akışı çok kötü.

Geri
Yukarı