5000-6000 TL civarı sistem toplama önerisi

Hepinize merhabalar, yakın zaman içinde sistem toplamayı düşünüyorum. Bir süredir bakınıyorum bu konular hakkında, aklımda almayı düşündüğüm belirli ürünler de var. Bir süredir bakınıyor olsam da bu tarz konularda ince detaylar hakkında fazla fikrim yok desem yalan olmaz. Rica etsem tercih ettiğim ürünlerin ne kadar doğru ne kadar yanlış olduğunu inceleyebilir misiniz?
  • AMD Ryzen 5 2600
  • Gigabyte B450 Aorus Elite
  • Sapphire Nitro+ RX 590 8 GB 50th Gold Edition
  • Apacer Panther Rage RGB 8 GB(1x8GB) DDR4 3200MHz CL16
  • Seagate Barracuda 510 ZP512CM30041 512 GB 3400/2800MB/sn M.2 SSD
  • Corsair Carbide Spec Delta CC-9011166-WW RGB Midi-Tower
  • FSP HD700 700W 80+Bronze PSU
Ürünler hakkında ne düşünüyorsunuz, sizce mantıklı mı? Kasa ve anakart önerilerine açığım, eğer seçtiğim ürünlerde daha işlevsel ürün önerileri yaparsanız çok mutlu olurum. Ürünleri de incehesap'tan bir araya getirmeyi düşünüyorum, fiyatları diğer platformlara göre daha uygun geldi. incehesap'a güvenebilir miyim sizce? 😁

Son düzenleyen: Moderatör:
Hepinize merhabalar, yakın zaman içinde sistem toplamayı düşünüyorum. Bir süredir bakınıyorum bu konular hakkında, aklımda almayı düşündüğüm belirli ürünler de var. Bir süredir bakınıyor olsam da bu tarz konularda ince detaylar hakkında fazla fikrim yok desem yalan olmaz. Rica etsem tercih ettiğim ürünlerin ne kadar doğru ne kadar yanlış olduğunu inceleyebilir misiniz?
  • AMD Ryzen 5 2600
  • Gigabyte B450 Aorus Elite
  • Sapphire Nitro+ RX 590 8 GB 50th Gold Edition
  • Apacer Panther Rage RGB 8 GB(1x8GB) DDR4 3200MHz CL16
  • Seagate Barracuda 510 ZP512CM30041 512 GB 3400/2800MB/sn M.2 SSD
  • Corsair Carbide Spec Delta CC-9011166-WW RGB Midi-Tower
  • FSP HD700 700W 80+Bronze PSU
Ürünler hakkında ne düşünüyorsunuz, sizce mantıklı mı? Kasa ve anakart önerilerine açığım, eğer seçtiğim ürünlerde daha işlevsel ürün önerileri yaparsanız çok mutlu olurum. Ürünleri de incehesap'tan bir araya getirmeyi düşünüyorum, fiyatları diğer platformlara göre daha uygun geldi. incehesap'a güvenebilir miyim sizce? 😁
Oluşturduğunuz sistem güzel olmuş ancak kesinlikle @AirJET 'in önerdiği sistemi alın derim. Şuan stok yok ancak beklemeye değer. Benimde tavsiyem aynı şekilde kasayı CM MB 511 ile değiştirmen ve HDD çıkartıp sadece SSD'den oluşan bir sistem alman, eğer depolamaya fazla ihtiyacınız yoksa, olacaktır.

Önerim bundan yana.

Dosya Ekleri

• Screenshot_2019-11-02-20-41-04-654_com.android.chrome.png
    Screenshot_2019-11-02-20-41-04-654_com.android.chrome.png
    51,5 KB · Görüntüleme: 100
Oluşturduğunuz sistem güzel olmuş ancak kesinlikle @AirJET 'in önerdiği sistemi alın derim. Şuan stok yok ancak beklemeye değer. Benimde tavsiyem aynı şekilde kasayı CM MB 511 ile değiştirmen ve HDD çıkartıp sadece SSD'den oluşan bir sistem alman, eğer depolamaya fazla ihtiyacınız yoksa, olacaktır.
Kasa önerisine aşırı ihtiyacım vardı teşekkür ederim internette yazan özellikler ile kendi gözünle görüp incelemek arasında bayağı fark olduğunu düşünüyorum önerdiğin ürünü düşüneceğim . Bu arada seagatenin 512gblık m.2 ssdisini yazdım seagateyi görünce aklına direk hdd gelmiş olabilir 😁.
Kasayı COOLER MASTER MasterBox MB511 ile değiştirip bunu satın almanı öneririm.
Çok teşekkür ederim önerin için gerçekten daha ilgi çekici bir toplama sistem kasa önerin için ise ayriyetten çok teşekkür ederim .

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı