Konsol mu PC mi?

PC konusunda sıkıntı yok. Ama aslında bilgisayar almak istiyorum. Şimdi alırsam fiyatını haketmeyen bir şey olacak. Çok da beklemek istemiyorum. Sizce PS4 kaç yıl daha kullanılır ? Birde bişey sorucam size görmüşken. Siz bana termal pad olarak Thermal Grizzly önermiştiniz. Ama fiyatı pahalı geldi. Daha ucuzu var mıdır PS4 slim için ?
Arctic termal ped.

PS4'ü satıp üstünü tamamlayarak PS5 almak bence çok mantıklı bir hareket olur. Eğer yurt dışından uygun fiyata bulabilirsen oradan bilgisayar getirtmeyi de deneyebilirsin.

Mantıklı mı?
Adam PS 5'in pahalı olduğunu söylüyor. PS 5 alsa bile büyük miktar para oyunlara gidecek. Bu oyunlar ve PS 5'e verdiği paranın miktarını bir düşün. PC alması daha mantıklı.

Mantıklı mı?
Adam PS 5'in pahalı olduğunu söylüyor. PS 5 alsa bile büyük miktar para oyunlara gidecek. Bu oyunlar ve PS 5'e verdiği paranın miktarını bir düşün. PC alması daha mantıklı.
Ekran kartı kıtlığından haberin yok herhalde, daha yeni yeni düzelmeye başladı. O zaman ekran kartları aşırı derecede yüksek fiyatta olduğu için PS 5 almak daha mantıklıydı. Yaklaşık 3 ay önce atmışım yorumu, fark ettiysen.

Eğer ki uzun süreli hiçbir parçasını değiştirmeden kullanmak istiyorsan konsol almalısın. Özellikle Xbox'ta Game Pass olayı da olduğu için sana daha kârlı olur, ama ben illa PC alacağım dersen ekran kartı fiyatları ciddi derecede yüksek ve oyunlar da bir o kadar pahalı ki bunun kasası monitörü derken bir hayli pahalı oluyor, o yüzden benim düşüncem Xbox almanız yönünde. Seri olarak da Xbox Series X daha iyi olur. Benim düşüncelerim böyle, umarım işinize yarar, iyi akşamlar 😊

Yeni konular

Geri
Yukarı