5000 TL sistem toplama

Son düzenleyen: Moderatör:
Şöyle bir sistem paylaşmak istedim yakın zamanda bende bunu almak istiyorum. Bütçem 5000 TL ekran kartını amazondan alıcam istersen şöyle linkinide atayım MSI GTX 1060 Türkiye'de 1450 TL gibi bir fiyat amazon'da ise 1250 TL. Link : Amazon.com: MSI GAMING GeForce GTX 1060 6GB GDDR5 DirectX 12 VR Ready (GeForce GTX 1060 GAMING X 6G): Computers & Accessories

mhmö.png

Şöyle bir sistem paylaşmak istedim yakın zamanda bende bunu almak istiyorum. Bütçem 5000 TL ekran kartını amazondan alıcam istersen şöyle linkinide atayım MSI GTX 1060 Türkiye'de 1450 TL gibi bir fiyat amazon'da ise 1250 TL. Link : Amazon.com: MSI GAMING GeForce GTX 1060 6GB GDDR5 DirectX 12 VR Ready (GeForce GTX 1060 GAMING X 6G): Computers & Accessories

Eki Görüntüle 238307

İlk sayfada tavsiye ettiğim sistemi öneririm. Yaklaşık 4-5 kat daha performanslı olacaktır. 5000TL bütçe için i3 almak tamamen para israfı olur. Attığınız kart ise 1165TL ediyor şuanki kur ile. Dolar üzerinden ödeme yapmanızı tavsiye ederim.

Ayrıca monitor için bütçe kısmak istenirse şimdilik RAM 8gb alıp HDD yide daha sonra almak mantıklı olur. 250 gb SSD bi süre yeterli olur.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı