55000-75000 TL Otomatik Araba Tavsiyesi

Emin misiniz? İyice araştırın.

Türkiye' deki ısınma sorunları kafanızı karıştırmasın.

Ayrıca en iyi devir aldıran, ve kavrayan şanzımanlardandır. (y)
Kaç kere DSG şanzımanlı araba kullandın? Vites geçişleri biraz sarsıntılı. En iyi oto şanzımanları Japonlar yapar. Ford ve Renault'un da oto şanzımanları da Japonlarin yaptığı kadar iyidir.

Kaç kere DSG şanzımanlı araba kullandın? Vites geçişleri biraz sarsıntılı. En iyi oto şanzımanları Japonlar yapar. Ford ve Renault'un da oto şanzımanları da Japonlarin yaptığı kadar iyidir.
Kaç kere kullandın derken? 5 sene otomatik Fluence kullandık. Şu an da DSG Jetta 1.4. Jetta ile tam dolu bagaj + 4 kişi 210' u gördük. Lütfen iyi araştırın. Japonların artık iyi araba yaptığı yok. Devir Almanlar' ın ve Amerikanlar' ın. (y)

Ben 16 yıldır mesleğim gereği (Uzman Erbaş) araç kullanıyorum. Kullanmadığım araç kalmadı neredeyse. Sen bana gelmiş burada Japonlar kötü araba yapıyor diyorsun. 1.4 D4D Corolla'nın şanzımanı piyasadaki çoğu araçtan daha iyi. Orgeneral taşıdığımız otomatik vitesli Mondeo ise tam bir canavardı. Son sözüne de katılıyorum.

Bakın, madem bir şeyi eleştiriyorsunuz, bir belge sunun. Ben size DSG şanzıman hakkında bilgiler sundum. Siz ise kötü deyip geçtiniz...

Sen bana gelmiş burada Japonlar kötü araba yapıyor diyorsun.

Japonların artık iyi araba yaptığı yok.

Hocam, 2010' a kadar olan Corolla' lara sözüm yok.

Dediklerime dikkat edin. 2016 model, 1.4 Toyoto'ya konulan şanzıman çoğu kişi tarafından eleştirildi. Sağlamlığını da yavaş yavaş kaybetmekte.

Dikkatli okursanız sevinirim.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı