5700 XT sistem mining performansı nasıldır?

Benim amacım birkaç gün mining yapıp kulaklık almak aslında. Hocam peki 1 ay mining yaptıktan sonra kartınızda performans düşüşü oldu mu? Olduysa ne kadar düştü?

Benim amacım birkaç gün mining yapıp kulaklık almak aslında. Hocam peki 1 ay mining yaptıktan sonra kartınızda performans düşüşü oldu mu? Olduysa ne kadar düştü?
Ben bir düşüş hissetmedim çünkü bunu etkileyecek derecede oyun oynamadım. Mining performansı sabit çalışıyor. Ayrıca alttaki arkadaş demiş ki mining karta etki etmez. Bu yanlış. Kartın tüm performansını kullanıyorsunuz. İlla ki bir ömür azalması olacaktır. Ama bunun ne kadar olacağı şans işi. Sadece şunu belirteyim, ne olursa olsun performans kaybı yaşatma gibi bir durum olmaz.

Ekran kartını yakar diye korkulmalı, çok özel soğutucular kullanılıyor araştırsanız eğer fark edersiniz.

Çok özel soğutucu falan kullanılmıyor. Rig kurup kart cam açık hava akışı olan bir odaya konulup aylarca hatta yıllarca 7/24 çalıştırılıyor. Yüzlerce video izledim adam odaya girip kartlara bakmıyorum bile diyor. Ve arkadaşın elindeki kart miningde en çok tutulan kartlardan.

1611348036721.png

Çok özel soğutucu falan kullanılmıyor. Rig kurup kart cam açık hava akışı olan bir odaya konulup aylarca hatta yıllarca 7/24 çalıştırılıyor. Yüzlerce video izledim adam odaya girip kartlara bakmıyorum bile diyor. Ve arkadaşın elindeki kart miningde en çok tutulan kartlardan.
Burdan bağdaştırdım, bir kartla daha çok etki eder diye öyle dedim.

Geri
Yukarı