5700XT Sapphire Nitro+'yu satıp RTX 2060S almak

Bu da benim karttan enstanteneler;
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu da benim karttan enstanteneler;
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu nasıl mümkün olabiliyor. Ben de yaptım bende de 200MHz'e düştü. Oyun içi 120 FPS mi almam gerekli şimdi? Kartım ilk defa boşta 46 derece gördü.

Herifin taki bir şey demişti. Masaüstü frekansını azaltıyorum oyun içi ayarlardan 144 Hz seçiyorum demişti. Ama her oyunda yok. Belleği serin tutmak için 120 Hz alıyorum ben de. AMD hayal kırıklığı ekran kartı tarafında. Ne güzel GTX 1070'im vardı. Keşke iyice eskitseydim ah ah.

Ben de 5700 XT Pulse aldım iade süresi geçti daha hiç kullanmadım çok korkmaya başladım şimdi.

Umarım sorunsuz kullanırsın şunuda belirteyim kesinlikle NVIDIA fanboyu falan değilim hatta NVIDIA kartı ilk defa kullanacağım 😁 çarşambaya falan anca elimde olur ama AMD'den çektiğimi kendim biliyorum daha 6 ay garantisi varken sattım.

1596491075330.png

Bu dereceleri ilk defa görüyorum kartımı aldım alalı. Hiçbir zaman 50 altı kullanmamamıştım boşta. Daha çok sinirlerim bozuldu :D
Ben 120Hz'de de kullanırım sıkıntı yok.

Geri
Yukarı