5700XT Sapphire Nitro+'yu satıp RTX 2060S almak

Oğuzhan T

Megapat
Makaleler
56
Yer
Kahramanmaraş
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
MacBook Pro M1 Pro 14' • i5 13400F 4060 Ti • Magic Mouse • Aerox 3
Meslek
Lead Frontend Developer
Elimdeki sorunsuz kartı satıp bu kartı alsam mantıklı olur mu?

2070 için kaç para koymam gereklidir? Acilen yardımınız gerekiyor arkadaşlar.
İkinci el piyasasından haberim yok bilginize ihtiyacım var.

Son düzenleme:
RX 5700 XT'niz var. Hemde en iyi modeli. Ben bizzat ne 2060S ne de 2070 alırım. Kullandığınız model 2070 Super gücünde neredeyse. Düşündüğünüz şey çok ama çok saçma. Bence AMD'de kalmalısınız. Yazılım sorunları da çözüldü kalmamanız için bir neden yok.

RX 5700 XT'niz var. Hemde en iyi modeli. Ben bizzat ne 2060S ne de 2070 alırım. Kullandığınız model 2070 Super gücünde neredeyse. Düşündüğünüz şey çok ama çok saçma. Bence AMD'de kalmalısınız. Yazılım sorunları da çözüldü kalmamanız için bir neden yok.
Az önce durup dururken siyah ekran yedim bir iş yaparken ve acayip sinirim bozuldu. Ben bu karta 3900 TL para baydım zamanında... Ekranı kırıcaktım.

RX590 sattım 1660 Super Gaming aldım bekliyorum kimse yazılım sorunları çözüldü demesin bu gece bile açılan konular 5000 serisi için yol yakınken sat gitsin paran yeterse 2070 Super al ya da üst seviye soğutmalı 2060 Super al stabil kullan kafan rahat olsun o kadar para verip siyah mavi ekran çekmek kadar kötüsü yok.

RX590 sattım 1660 Super Gaming aldım bekliyorum kimse yazılım sorunları çözüldü demesin bu gece bile açılan konular 5000 serisi için yol yakınken sat gitsin paran yeterse 2070 Super al ya da üst seviye soğutmalı 2060 Super al stabil kullan kafan rahat olsun o kadar para verip siyah mavi ekran çekmek kadar kötüsü yok.
Hocam cidden AMD'yi seviyorum ama donanımsal olarak sorunu yokken nasıl oluyor da yazılımsal sorunlarla uğraşıyorum hala anlamıyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı