5700XT satıp yeni ekran kartı almak

Sizce ne yapmalıyım?
Şu an stabil olarak çalışan test ettiğim sürüm var istersen dene. Bilgisayarı güvenli mod ile başlatıp DDU programıyla driverları kaldır. Daha sonra bu sürümü kurup test edebilirsin. https://www.amd.com/en/support/kb/release-notes/rn-rad-win-19-9-2

Son düzenleyen: Moderatör:
Ne kadara almıştınız?
Teşekkürler, deneyeceğim.
Şu an stabil olarak çalışan test ettiğim sürüm var istersen dene. Bilgisayarı güvenli mod ile başlatıp DDU programıyla driverları kaldır. Daha sonra bu sürümü kurup test edebilirsin. https://www.amd.com/en/support/kb/release-notes/rn-rad-win-19-9-2

Hazır sistemin içinde almıştım ama ben alırken ekran kartı 2800 TL idi şimdi ise 3200 TL oldu.(Gigabyte RTX 2060 Super Windforce)

Siz bilirsiniz ama ben 2060 için satmazdım. 2070 veya 2070 Super almak gibi bir durumunuz varsa bence geçebilirsiniz. RTX için almaya kalksanız 2060 ile adam akıllı RTX kullanamazsınız, performans için alsanız 5700 XT yine bir tık önde, daha stabil bir sürücü için ise alınabilir. Sorunlar geçene eski sürücüler kullanılabilir veya satıp RTX alabilirsiniz. Ben böyle bir düşünceniz varsa en az RTX 2070'e geçilmeli diye düşünüyorum.

Siz bilirsiniz ama ben 2060 için satmazdım. 2070 veya 2070 Super almak gibi bir durumunuz varsa bence geçebilirsiniz. RTX için almaya kalksanız 2060 ile adam akıllı RTX kullanamazsınız, performans için alsanız 5700 XT yine bir tık önde, daha stabil bir sürücü için ise alınabilir. Sorunlar geçene eski sürücüler kullanılabilir veya satıp RTX alabilirsiniz. Ben böyle bir düşünceniz varsa en az RTX 2070'e geçilmeli diye düşünüyorum.
işte o kadar güçlü ekran kartın var kullanamıyorsun doğru düzgün(5700XT)

Hangi markanın 5700XT modelini kullanıyorsunuz. 2070 Super ya da 2080’e terfi etmeyi düşünüyorsanız Mantıklı.

işte o kadar güçlü ekran kartın var kullanamıyorsun doğru düzgün(5700XT)
Eski kartım RTX 2070'di şimdi ki kartım 5700 XT. Sıfırdan bir kart alacak olsam 2070 alırdım ama 5700 XT'den memnun olmadığımdan değil RTX teknolojisi hoşuma gittiğinden dolayı. Yani iki kartıda kullanmış biri olarak şu yorumda bulunabilirim: Eğer sistem topluyor olsaydınız 2070 alın derdim ama şu durumda benim düşüncem 5700 XT'yi RTX 2060 için satmaya değmez.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı