5800 TL ile sistem toplama Intel i5-6400/ GTX 1070 ve Monitör Dahil

Sanırım baştakini diyor. Evet o kötüydü.
O zaman son olarak bu sistemi öne sürüyorum. Kasa ve güç kaynağı uymuş mu? Monitör sıkıntı çıkarır mı? Anakart oc yapmaya uygun mudur?
Screenshot_20160918-160416.jpg

Sistem gerçekten berbat :( Öneri veresim bile gelmiyor.
O zaman verme, seni zorlayan yok, sırf bunu söylemek için geldiysen yazık.

O zaman son olarak bu sistemi öne sürüyorum. Kasa ve güç kaynağı uymuş mu? Monitör sıkıntı çıkarır mı? Anakart oc yapmaya uygun mudur? Eki Görüntüle 189489
Sistem güzel, M2 SSD alma nedeniniz nedir? Ayrıca o PSU yerine mümkünse 80+Bronze tercih edebilir misiniz?

O zaman verme, seni zorlayan yok, sırf bunu söylemek için geldiysen yazık.

Sistem güzel, M2 SSD alma nedeniniz nedir? Ayrıca o PSU yerine mümkünse 80+Bronze tercih edebilir misiniz?
Açıkçası özel bir nedeni yok. Az önce okuduğumda normal ssd'e göre daha hızlı olduğu öğrendim. Çok bariz bir fark yaratmıyorsa eski tipe geri dönebilirim. Ben baktım ama göremedim inventusta bronze olanını. Tekrar bakayım

Açıkçası özel bir nedeni yok. Az önce okuduğumda normal ssd'e göre daha hızlı olduğu öğrendim. Çok bariz bir fark yaratmıyorsa eski tipe geri dönebilirim. Ben baktım ama göremedim inventusta bronze olanını. Tekrar bakayım
Aynı model ve marka olmasına gerek yok, Corsair, Silverstone, Seasonic, Aerocool... Var ise bunlardan 80+Bronze bakın.

Aynı model ve marka olmasına gerek yok, Corsair, Silverstone, Seasonic, Aerocool... Var ise bunlardan 80+Bronze bakın.

Dediklerinize göre gerekli değişimi yaptım. Fakat güç kaynağını ortalama bir şey seçtim. Doğru seçim olmuş mu yeterli midir veya fazla mı olmuş?
Screenshot_20160918-165742.jpg

Aldığınız SSD normal SSD'den hızlı değil, sizin bahsettiğiniz başka SSD'ler, Kingston HyperX Predator, Samsung 950 Pro gibi M.2 PCI-E SSD'ler onlar.

Dediklerinize göre gerekli değişimi yaptım. Fakat güç kaynağını ortalama bir şey seçtim. Doğru seçim olmuş mu yeterli midir veya fazla mı olmuş?
Eki Görüntüle 189496
Hocam 20 lira daha verin, 850 W halini alın derim, 620 W için fazla o para, ya da şunu alın:
Aerocool KCAS Serisi 80+ Bronze 750W Aktif PFC Modüler Güç Kaynağı (AE-KCAS750M)

Aldığınız SSD normal SSD'den hızlı değil, sizin bahsettiğiniz başka SSD'ler, Kingston HyperX Predator, Samsung 950 Pro gibi M.2 PCI-E SSD'ler onlar.

Hocam 20 lira daha verin, 850 W halini alın derim, 620 W için fazla o para, ya da şunu alın:
Aerocool KCAS Serisi 80+ Bronze 750W Aktif PFC Modüler Güç Kaynağı (AE-KCAS750M)
Artık parça bakmadan kafam yerinde değil :D ssd değiştirdim ve güç kaynağını 20 tl ile yükselttim.

Kasa, işlemci ve anakarttan kısıp GTX 1070 alabilirsiniz ama siz bilirsiniz.
Gtx 1070 alırsam eğer bu sistemi bozmadan. Ne gibi bir fark olucak. Bana direkt şu olucak diyebilir misiniz? Çünkü gtx 1070 alınca otomatik olarak monitörün fiyatı da artmak zorunda kalıyor. Bu monitörle gtx 1070'e yazık etmez miyiz?

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı