5800 TL ile sistem toplama Intel i5-6400/ GTX 1070 ve Monitör Dahil

Arkadaşın o topladığı bu konunun en iyi sistemi. Onu alın.

Ebrar Bilgisayar'da var hocam.
Yalnız bakın benim bu sistemi inventustan en güzel şekilde toplatmam lazım. Kendim parçaları alsam nasıl toplarım bilmiyorum. Valla çok karışık gibi duruyor. Derseniz ki toplarsın al parçaları sağdan soldan belki gaza gelebilirim :D

Yalnız bakın benim bu sistemi inventustan en güzel şekilde toplatmam lazım. Kendim parçaları alsam nasıl toplarım bilmiyorum. Valla çok karışık gibi duruyor. Derseniz ki toplarsın al parçaları sağdan soldan belki gaza gelebilirim :D
Hocam siz parçaları toplatın, size toplanmış şekilde gelsin, sonra biz size buradan ekran kartını nereye felan koymanız gerektiğini söyleriz :).

Hocam siz parçaları toplatın, size toplanmış şekilde gelsin, sonra biz size buradan ekran kartını nereye felan koymanız gerektiğini söyleriz :).
Tamamdır hepsine varım fakat o ebrardan o galax 1070'i almam. Adamların sitesi bildiğiniz güven vermiyor. Bozuk ekran kartını bana kitlerlerse valla sinirden yıkarım ortalığı :D işin içinde galax yoksa dediklerinizin hepsine varım. Ama sakın parçalar geldiğin ortadan kaybolmayın vallahi bozarım yoksa parçaları :D tekrar teşekkür ediyorum hepinize

Alışveriş yapabileceğim siteler sinerji, inventus, nova pc ve ankarada olan tüm elektronik firmaları. Sinerjiye'de aslında güvenmiyorum da burada herkes ısrarla ordan aldığı için yapacak bir şey yok :D

Ekran kartı montajı çok çok kolay. Sadece yuvaya oturturtucaksınız ve güç bağlantısı yapacaksınız.
Hayır o kolay olabilir ama ben bütün parçaları ayrı ayrı yerlerden alıp kendim evde yapmaktan bahsediyorum. Mesela inventustan 2 parça sinerjiden 3 parça novadan 4 parça gibi. Sonra evde kendi çabalarım yaparken ne gibi bir sıkıntı çıkabilir onu düşünüyorum.

Kablo bağlantıları dışında kolay. Kabloları da videolardan bakarak halledersiniz.
Tamam o zaman ben şu sistemi topluyorum. Ama ilk bakışta tam bi canavar mı dersiniz yoksa eh işte idare eder bi sistem mi olmuş? En uygun kombinasyonu bulmaya çalıştım. Artık lütfen olmuş diyin :D
Screenshot_20160918-190812.jpg

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı