5800 TL ile sistem toplama Intel i5-6400/ GTX 1070 ve Monitör Dahil

Zaten parça konusunda değil montaj konusunda güvenmiyorum. Ben montajını yapsam zaten ordan alırım direkt. 3000 tl ile laptop almayı düşündüm ama doğru düzgün bir öneri alamadım kimseden. Ben de burada sistem toplayıp giderken satıp amerikada laptop almayı planladım. Oradan dönerken de laptopu burada satıp tekrar türkiyede sistem toplamayı planladım. Tabi çoğu parçayı amerikadan alıp gelicem.

Amerikadan dönüşünüz çok uzun sürmeyecekse sorun olmaz orada alt seviye bir laptopla idare edersiniz. Geri döndüğünüzde tam gaz oyun :ROFL:

Tulpar T5 V8.1.1 15.6" Oyun Bilgisayarı
Bunu alabilirsin. Uzun bir süre satmana gerek de kalmaz.
Herkes monster tavsiye ediyor ama bir o kadar da şikayeti mevcut. Ayrıca kasası aşırı dandik ve plastik diyor herkes. Güvensem zaten direkt monster alıcaktım

Amerikadan dönüşünüz çok uzun sürmeyecekse sorun olmaz orada alt seviye bir laptopla idare edersiniz. Geri döndüğünüzde tam gaz oyun :ROFL:
Amerikada 1 sene kalacağım. Sonra tekrar buradayım

Herkes monster tavsiye ediyor ama bir o kadar da şikayeti mevcut. Ayrıca kasası aşırı dandik ve plastik diyor herkes. Güvensem zaten direkt monster alıcaktım

Dediğim gibi Amerika'da çok fazla kalmayacaksan oyuncu laptopları bence saçmalıktan ibaret

Amerikada 1 sene kalacağım. Sonra tekrar buradayım

1 sene kalacaksan laptoplara o kadar para verme orda idarelik bi laptop alırsın döndüğünde dediğim gibi Tam Gaz!

Şöyle bir şey söyleyeyim bence gidene kadar bir şey alma. Hatta o zamana kadar da para biriktir. Oraya gidince harika bir PC toplarsın. Kargo ile Türkiye'ye gönderirsin. Biraz pahalıya mal olur; ancak güzel şeyler zorların ardından gelir. Ayrıca siz laptobu atıp yerlere düşürmeyeceğiniz için -ki ben öyle düşünüyorum- sorun olmaz yani. Hem de Monster kadar ucuz olup da kaliteli olan bir marka göremedim.

Dediğim gibi Amerika'da çok fazla kalmayacaksan oyuncu laptopları bence saçmalıktan ibaret

1 sene kalacaksan laptoplara o kadar para verme orda idarelik bi laptop alırsın döndüğünde dediğim gibi Tam Gaz!
Şöyle bir şey söyleyeyim bence gidene kadar bir şey alma. Hatta o zamana kadar da para biriktir. Oraya gidince harika bir PC toplarsın. Kargo ile Türkiye'ye gönderirsin. Biraz pahalıya mal olur; ancak güzel şeyler zorların ardından gelir.

Fakat gidene kadar 8 aylık bir süreç var önümde. Elimde de hiçbir şey yok oyun için. Ben ne yapıcam 8 ay :D dediğiniz çok güzel bir şey ama kararsız kaldım yine

Bakın 5800 TL = 1945$. Siz gidene kadar 1000$ biriktirseniz ya da en azından 500$ toplam elinizde 2445$. yuvarlarsak 2500$. Bu para ile Amerika'da harika bir PC toplarsınız. Uzunca bir süre ne satmanıza gerek olur ne de parça değiştirmenize. Hem o zamanlarda yeni işlemciler de çıkacak. Harika olur benden demesi. Hatta şimdi toplamaya kalksak nasıl bir PC olur? Ben Amazon'dan bir bakayım.

Hatta bakarsan toplanmışı var.
https://www.amazon.com/dp/B01J9YMVJA/ref=sxr_pa_click_within_right_1?pf_rd_m=ATVPDKIKX0DER&pf_rd_p=2329824862&pf_rd_r=X8QEPGZAB52NAHBVX07J&pd_rd_wg=v2uHJ&pf_rd_s=desktop-rhs-carousels&pf_rd_t=301&pd_rd_w=UnPpZ&pf_rd_i=gtx+1080&pd_rd_r=9AHYBG3X2SGMN50JQA00&psc=
41Wx0qLHNEL.jpg

Bakın 5800 TL = 1945$. Siz gidene kadar 1000$ biriktirseniz ya da en azından 500$ toplam elinizde 2445$. yuvarlarsak 2500$. Bu para ile Amerika'da harika bir PC toplarsınız. Uzunca bir süre ne satmanıza gerek olur ne de parça değiştirmenize. Hem o zamanlarda yeni işlemciler de çıkacak. Harika olur benden demesi. Hatta şimdi toplamaya kalksak nasıl bir PC olur? Ben Amazon'dan bir bakayım.
Mükemmel olur aslında ben de 6000 tl masraftan kurtulurum ama overwatch ve doom olmadan nasıl rahatlarım bilemiyorum :D

Hatta bakarsan toplanmışı var.
https://www.amazon.com/dp/B01J9YMVJA/ref=sxr_pa_click_within_right_1?pf_rd_m=ATVPDKIKX0DER&pf_rd_p=2329824862&pf_rd_r=X8QEPGZAB52NAHBVX07J&pd_rd_wg=v2uHJ&pf_rd_s=desktop-rhs-carousels&pf_rd_t=301&pd_rd_w=UnPpZ&pf_rd_i=gtx+1080&pd_rd_r=9AHYBG3X2SGMN50JQA00&psc=Eki Görüntüle 189241
Ooo bu çok sert oldu :D ne yaptın usta

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı