5800 TL Oyun Sistemi Tavsiyesi

Cytex99

Hectopat
Yer
Londra, İngiltere
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar benim adım Efe ve Technopat'ı yakından takip eden ve yeni üye olan birisiyim.

Ben önümüzdeki bir ay içinde yeni sistem toplayacağım ve bu konuda sizin görüşlerinizi almak istedim.

Konu altına yorum kısmına sistem önerileri yapalım ve bu konuda neler yapılabilir inceleyelim.Lütfen aşağıda yazdığım notlara da dikkat edelim.

NOT 1:Önereceğiniz sistemde GTX 780 Ti olsun çünkü şu anda ihtiyaçlarımı karşılayabilecek en iyi ekran kartlarından bir tanesi.
NOT 2:Monitör de önereceklere söyleyeyim düşük çözünürlükte oyunlar daha kaliteli olabilir diye önereceğiniz monitör 1920x1080p olsun.Malum bu çözünürlükteki monitörleri bulmak daha kolay ve bu monitörler daha ucuz.
NOT 3:Çok fazla bütçe sıkıntım yok ama maksimum 5600-5800 gibi bir fiyat düşündüm daha düşükte olabilir azıcık daha yüksekte olabilir.
NOT 4:Size bir soru daha sormak istiyorum sizce GTX 780 Ti beni kaç sene götürür?

Yorumlarınız için şimdiden teşekkür ederim.

Hayali sistem derken şöyle genellikle böyle oluyorda.Özür dilerim.Bütçeniz ne kadar acaba?

Yukarıda da belirttiğim gibi,bütçe sıkıntım yok ama yaklaşık 6000 tl lik bir sistem olursa iyi olur.Neredeyse 5 yıl falan kullanacağım bu sistemi.Şimdiden teşekkür ederim.

Bu arada bu fiyata monitör de dahil onuda belirteyim.

Sistem için teşekkürler.Peki bu sistem sizce ultra ve high ayarlarda kaç yıl beni götürür? Tüm parçalar uyumlu gibi gözüküyor.

edit:Bellek olarak 16 GB düşündüm 16 GB lık bir bellek modeli önerebilir misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı