6.000 TL'ye kadar oyuncu ekipmanları önerisi

darkNemesis

Centipat
Daha fazla  
Gaming klavye, kulaklık ve mouse almayı düşünüyorum mouse ve kulaklıkda kablosuz düşünüyorum. Klavye kablolu olabilir toplam. 5-6 bin TL'yi geçmeyecek şekilde bir öneriniz var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Kulaklık: CORSAIR HS80 USB Dolby Audio RGB 7.1 Surround Beyaz Kablolu Gaming Kulaklik | ITOPYA
Mouse: Amazon.com.tr (Prime ile alın) 600mAh olan modeli seçin.
Klavye için % kaç düşünüyorsunuz belirtmemişsiniz. %65 veya %80 veya tam boy numpadli tarzı bir şey söylerseniz önerme işi daha kolay olur bizim için.

Klavye olarak numpadsiz olabilir %80 klavyelerden olabilir. Kulaklık olarak bu önerdiğinizi de düşüneceğim fakat kablosuz olarak bildiğiniz sağlam bir kulaklık varsa ona da bakabilirim.

Klavye olarak numpadsiz olabilir %80 klavyelerden olabilir. Kulaklık olarak bu önerdiğinizi de düşüneceğim fakat kablosuz olarak bildiğiniz sağlam bir kulaklık varsa ona da bakabilirim.
Bu bütçede kablosuzun ses/mikrofon kalitesi kabloluların yanına yaklaşamaz maalesef.

2k bütçeyle %80 klavye için @Kaan Diktaş @Error @DoruX Hocamlar bakabilirmisiniz. AK820 Pro önerecektim ama vergiyle 2700'e geliyor aliexpresste.

%65 klavye olur mu? F1-F2 falan tuşları olmuyor sadece tek farkı o %80 klavyeden.

Bu bütçede kablosuzun ses/mikrofon kalitesi kabloluların yanına yaklaşamaz maalesef.

2k bütçeyle %80 klavye için @Kaan Diktaş @Error @DoruX Hocamlar bakabilirmisiniz. AK820 Pro önerecektim ama vergiyle 2700'e geliyor aliexpresste.

%65 klavye olur mu? F1-F2 falan tuşları olmuyor sadece tek farkı o %80 klavyeden.

Tam boy isterseniz : Amazon.com.tr

Hoca 3k'ya geliyor o klavye. Kulaklık ve mouse 4k ediyor. Bütçeyi aşıyor önerdiğin klavye.

Kupon var galiba, onunla ne kadar?
%32 kuponu var. 2400 civarlarina geliyor sanirsam.

Yeni konular

Geri
Yukarı