6.35 TL RGB LED Fırsatı

Yav şeytan dürtüyor çek 10 tane gönder Emirhan SÜZER'e 😅 Gerçekten gereksiz. Daha iyisini bulana kadar bekleyin derim aceleniz nedir.

Alacaksınız bunu 10 gün sonra çalışmaz hale gelecek. Bilindik sağlam firmalara 20₺ fazla veririm sağlamını alır bir yıl sonra değiştiririm daha iyi.

Kimse de demiyor "bunda bir pintinik!" var diye 😄
26 liraya 5 metre bul 50 tane alacağım. O dediğin firmalar zaten benzer fabrika çıkışlı ürünü satıyor.

Rahat olun, tek parça halinde elinizde olacak. Forumdaki yeni Aliexpress kullanıcıları öyle bir algı yarattı ki, sanırsın Deep Web'ten eşya araklıyoruz. (Kara Borsa için iletişime geçin!..) 😀
Sakin olun, Hepsiburada N11 gibi yerlerden nasıl geliyorsa buradan da o şekilde gelecek.
Yok hocam bende biliyorum aliexpress'i fakat bu ürünü kastetmiştim acaba ürün nasıl gelecek diye. Ayrıca bir sorum var para iadesi yapılınca tekrar alacağım fakat tekrar güvenlik sorunu yaşamamak için ne yapmam gerek?

Siparişleriniz ne durumda? Benimki kargoya verildi ama herhangi bir hareketlilik yok.

takip.png

@Mehmet Demirr sayafa geçmişinde ben alacak arkadaşları uyarmıştım. Tuhaflık olduğunu (güvesizlik) şimdi siz böyle
Siparişleriniz ne durumda? Benimki kargoya verildi ama herhangi bir hareketlilik yok.
ve
Aynı şekilde benim de şu anlık bir şey yok. Sadece siparişini kargoya verildi diye mail geldi.
yazınca bu firmanın size kargoyu gönderdiğinize emin misiniz? Firmayı arayan oldu mu?

@Mehmet Demirr sayafa geçmişinde ben alacak arkadaşları uyarmıştım. Tuhaflık olduğunu (güvesizlik) şimdi siz böyle

ve

yazınca bu firmanın size kargoyu gönderdiğinize emin misiniz? Firmayı arayan oldu mu?
Daha satın alalı 2-3 gün oldu. Tahmini teslimat 2 kasım deniliyor. Çin'den geleceği içn bir hareketlilik olmaması şuan için normal olarak kabul edilebilir belki. Gelmese bile bir şekilde para iadesi alırım alınmasa da karttan toplam 9.54 tl çekildi çok da sallamam. Gelirse buraya fotoğrafını atarım.

Yeni konular

Geri
Yukarı