6 ayda sayısal 200 bin yapılır mı?

200k gibi komik bir şeyi hedef olarak görme, göreceksende okumayı falan unut; senin için zaman kaybı olur. Ya geceni gündüzüne katıp saatlerce çalış, en fazla 60k yap ya da yapma. 200k ile gideceğin üniversite muhtemelen üniversite denmeyi bile haketmeyecek bir konumda olacak. Ülke de sözde üniversitelerde okuyup işsiz kalan insanları çok sık görüyoruz. 200k'lık yerler "genel olarak" adı hariç üniversite falan değil.

Acı ama gerçek olan bu.

Tam hatırlamıyorum TYT netlerini ama bir bakayım. AYT netleri 20.75 net matematik 9D 31y, fizik 10D 4Y biyoloji kimya derslerini pek hatırlamıyorum. Bakınca söylerim o dersleride.

Kendim bu sene sınava gireceğim ben bayadır çalışıyorum fakat sana verebileceğim örnek olarak ağabeyim var Aralık ayına kadar günde 1 saat ya çalışıyordu ya çalışmıyordu Aralıktan sonra bir aydınlanma geldi :D günde 8 - 10 saate kadar çalışmaya başladı istediği üniye giremedi ama 75 bin sayısal yaptı.

Direk bu şekilde göndereyim daha net anlaşılır.
Kendim bu sene sınava gireceğim ben bayağıdır çalışıyorum fakat sana verebileceğim örnek olarak ağabeyim var aralık ayına kadar günde 1 saat ya çalışıyordu ya çalışmıyordu aralıktan sonra bir aydınlanma geldi :D günde 8 - 10 saate kadar çalışmaya başladı istediği üniversiteye giremedi ama 75 bin sayısal yaptı.

Maşallah vallaha ben o sıralamayı yapacağım tercih yapardım.

Dosya Ekleri

• IMG_20211208_194128.jpg
    IMG_20211208_194128.jpg
    153,5 KB · Görüntüleme: 484

Geri
Yukarı