6 Eylül'de okullar açılıyor

@Silinen üye Aşının etkileri COVID-19'un etkilerinden çok daha az. Örnek veriyorum. COVID-19'un yarattığı kalp iltihabı aşınınkinin yanında hiç bir şey. Ayrıca COVID-19'un yarattığı kalp iltihabında ölüm riski çok fazla.

Üç kere atlattım virüsü hala iyi değilim ve zorla okula gideceğim. 🤝🤗 Acilen CB başta olmak üzere ülkedeki bakanlara format atılması gerekiyor. Zorunlu yapmayın bari isteyen gitsin. 216 kişi ölmüş birde şaka gibi dalga geçiyorlar sanki. Hem diyor “Vaka sayılarının 20 binin altında kalması yeterli değil.” hemde okulları açacağız diyor şaka gibi ülke ya. ☺️

Üç kere atlattım virüsü hala iyi değilim ve zorla okula gideceğim. 🤝🤗 Acilen CB başta olmak üzere ülkedeki bakanlara format atılması gerekiyor. Zorunlu yapmayın bari isteyen gitsin. 216 kişi ölmüş birde şaka gibi dalga geçiyorlar sanki. Hem diyor “Vaka sayılarının 20 binin altında kalması yeterli değil.” hemde okulları açacağız diyor şaka gibi ülke ya. ☺️
Belki 2-3 hafta da kimi aşılarsak kâr diyip okulu açabilirler. Aklımda böyle bir şey var.

Okullar kapandığında lisedeydim, açıldığında da üniversite 2'ye gidiyor olacağım :)

Yeni konular

Geri
Yukarı