6 günlük solo RX 590 8 GB Ethereum mining sonuçları

Kryptex diye bi program indirdim şimdi. Aylık 105 dolar gösteriyor tahmini geliri.
yahu şu sıcaklık düşürme için yardıma ihtiyacım var. Dün bikaç deneme yaptım xfx fatboy rx 590 ancak sıkıntı çıkartıyor sanki. istediğim düşüşü sağlayamıyorum.

Ethermine öneririm.
hocam ayarlarımda sakınca var mı ?
1612399164573.png

Bende Core Voltage öyle gözükmüyor. Daha farklı o kısım bende nedense. Mining programını da ss'ini atabilir misin acaba? Çalışırken yani.
1612399898497.png

Bende direkt olarak voltajı seçiyorum sanırım, sizde eksilttiğiniz kadar orjinal voltajdan düşüyor.
Gpu sürücüsünü kaldırıp 20.8.2ye geçtim bu arada.

Eki Görüntüle 865121
Bende direkt olarak voltajı seçiyorum sanırım, sizde eksilttiğiniz kadar orjinal voltajdan düşüyor.
Undervolt yapıcam diye mh/s'den kaybetmişsiniz. 31 mh/s hız alana kadar voltaj arttırabilirsiniz gibi. Ama 27 mh/s yetecekse size bu da iyi bir voltaj aralığı tabiki. Ben 31 mh/s için 110W'da çalıştırıyorum şuanda kartı. 66W iyi bir değer aslında ama dediğim gibi tam performansda kazmıyorsunuz artık.

Undervolt yapıcam diye mh/s'den kaybetmişsiniz. 31 mh/s hız alana kadar voltaj arttırabilirsiniz gibi. Ama 27 mh/s yetecekse size bu da iyi bir voltaj aralığı tabiki. Ben 31 mh/s için 110W'da çalıştırıyorum şuanda kartı. 66W iyi bir değer aslında ama dediğim gibi tam performansda kazmıyorsunuz artık.
Hocam mh/s uv yapmadan once de bu şekildeydi.
Kart ayarini oynamadigimda düz olarak 2000mhzde 110w gibi bi deger ile gene 27mh/s kazim yapiyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı