6 yaşındaki kız şişko dedi

Babasına çok sert bir bakış atarak çocuğu göstermeniz yeterli olabilirdi. Hocam yaş kaçtı bir de?

Not: Çocuğu parmağınızla gösterirseniz büyüsü bozulurdu ondan gözle baksaydınız.

Konu açmaya bile değmez hocam.
Bayramda iken (büyük bir bahçemiz var)
Kuzenim ile toprağı kazıyorduk bayağı derin bir şekilde maksat eğlence vakit geçsin. Bayağı kazdık yan binada balkondan 8-10 yaşlarında iki çocuk bize "kendi leş cesetlerinizi mi gömecekseniz dedi?" Terbiyeye bakar mısın... Sonra bizde biraz laf dalaşına girince bu çocuklar anne-babasını çağırdı. Şaka gibi hala laf atıyor çocuklar ve hala anne babası bize "sen kimsin benim çocuklarıma laf atıyorsun diye küfür etti"
Tabii bizimde anne-babamız var, kavga seviyesine gelince geri adım attı bunlar.
Her yerde bunlarla dolu.
Suç kimde? Çocukta değil. Eğitemeyen ailesinde. Okulla da bir yere kadar eğitiliyor maalesef.
Bayağı eski bir hikayemdi benim.

Konu açmaya bile değmez hocam.
Bayramda iken (büyük bir bahçemiz var)
Kuzenim ile toprağı kazıyorduk bayağı derin bir şekilde maksat eğlence vakit geçsin. Bayağı kazdık yan binada balkondan 8-10 yaşlarında iki çocuk bize "kendi leş cesetlerinizi mi gömecekseniz dedi?" Terbiyeye bakar mısın... Sonra bizde biraz laf dalaşına girince bu çocuklar anne-babasını çağırdı. Şaka gibi hala laf atıyor çocuklar ve hala anne babası bize "sen kimsin benim çocuklarıma laf atıyorsun diye küfür etti"
Tabii bizimde anne-babamız var, kavga seviyesine gelince geri adım attı bunlar.
Her yerde bunlarla dolu.
Suç kimde? Çocukta değil. Eğitemeyen ailesinde. Okulla da bir yere kadar eğitiliyor maalesef.
Bayağı eski bir hikayemdi benim.
Keşke sizinkini kazıyoruz deseydin.
Yapalım bir kız bana öyle yapsa yaşına bakmam yapıştırırım bir tane.
Annesiyle babası yanındaymış. Az sakin bu kadar şiddete eğilimli olma.

Geri
Yukarı