60.000 TL'ye sistem önerisi

Bütçe
60k

hsynrknz

Kilopat
Daha fazla  
Önümüzdeki 10 gün içinde bu hazırladığım sepeti sipariş etmeyi planlıyorum. Ultra ayar takıntısı olan birisi de değilim o yüzden 4070 yeter diye düşündüm. Genelde Path of Exile oynuyorum işlemciden bottleneck yaşarsan yaşarsın grafiklerden değil o yüzden daha ucuz işlemci daha iyi ekran kartı benim işime gelen bir durum değil. Parça seçimi ile alakalı düzgün olmayan bir durum varsa önerilere açığım teşekkürler.

1702044695183.png

Dosya Ekleri

• 1702044628656.png
    1702044628656.png
    105,9 KB · Görüntüleme: 27
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
koyabilirseniz direk bunu alın derim.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
koyabilirseniz direk bunu alın derim.
Güzel öneri ama yukarıdaki sistem 5 ayda ödeme seçeneği sunuyor (aynı fiyata) ve oda bütçemin limitleri, monitor falanda alacağım daha o yüzden peşin 70k alamam.

Konuyu bulup geldim.

PSU DeepCool olarak seç 62.000 oluyor.
(Dün arkadaşın biri önerdi)

58 bin TL.

Sıvı soğutma şart.
4070 Ti. 2K monitör gerekli.

Son düzenleyen: Moderatör:
Konuyu bulup geldim.

PSU DeepCool olarak seç 62.000 oluyor.
(Dün arkadaşın biri önerdi)

58 bin TL.

Sıvı soğutma şart.
4070 Ti. 2K monitör gerekli.
bunlarda hep hazır sistem ve esnek ödeme seçenekleri sunmuyorlar işlemci 7500f yaparsam 6k fark oluyor o farkla bende 4070ti koyabilirim ama işlemci kısmayı düşünmüyorum. FPS oyunları zaten oynamıyorum benim olayım ARPG ve pve o yüzden ortalama fps her zaman yeterli.

Yeni konular

Geri
Yukarı